Nutrend, Strana 3

Společnost NUTREND je lídr na trhu s produkty sportovní výživy a s potravinami pro aktivní životní styl. Vlastní nejmodernější Společnost NUTREND je lídr na trhu s produkty sportovní výživy a s potravinami pro aktivní životní styl. Vlastní nejmodernější technologie, tisíce metrů výrobních i skladových prostor a šířkou jejích portfolia i jeho zaměřením nemají na trhu konkurenci. Nabídka je rozdělena do tří divizí: Bodybuilding, Endurance a Active lifestyle. V roce 2017 oslavila společnost NUTREND 24 let úspěšného působení na českých i zahraničních trzích a významně rozšířila své prostory. K nadčasové administrativní budově s kancelářemi, obchodem a školicími prostory přibyly stovky čtverečních metrů výrobních hal, skladů a kanceláří. Společnost NUTREND rovněž neustále expanduje do zahraničí, v současné době dodává své produkty do téměř 60 zemí.

Žádné produkty značky Nutrend nebyly nalezeny...