Káva Gimoka Gran Bar zrnková 1 Kg

Kód: KA8244
164 Kč 146 Kč bez DPH 164 Kč / 1 kg

Směs kávy s plným tělem, intenzivním aroma, lehkou chutí a střední kyselostí. Pevná crema a sladký aftertaste s čokoládovými tóny.

Gimoka Gran Bar je směs kávy arabica a jihoamerické robusty, která kávě dodává silnou a hustou cremu. Káva je vhodná jak pro espresso, tak i jako základ pro cappuccino či latte macchiato.

Avatar autora | 13.7.2022
+ Děsně nízká cena
- Děsné aroma
- Děsná chuť

Nestojí ani za těch pár korun. Aroma při přípravě jak právě vybuchlá petarda, po příravě bez vůně. Chuť děsná, samotná se pít nedá.

Celá historie společnosti Gimoka začala otevřením malé kavárničky v malém italském městečku Lecco. Nadšení a vášeň, se kterou byla následně v roce 1982 společnost založena, tak pochází z rodinné tradice, a i díky tomu je dnes Gimoka jednou z největších pražíren na světě. Odrazem dlouholetých zkušeností s pražením velkých objemů kávových zrn je vysoká úroveň kvality kávových směsí, které nedosahují i někteří daleko známější výrobci kávy.

Espresso je jedním z nejvýznamnějších symbolů italské kultury. Společnost Gimoka usiluje prostřednictvím své produkce o co nejpřesnější zprostředkování italských tradic a chutí svým zákazníkům po celém světě.

Kávové směsi Gimoka jsou podrobovány přísným kontrolám kvality počas celého procesu výroby. Je kladen důraz na pečlivě vybíraná kávová zrna, která pocházejí z plantáží v Jižní Americe, Africe a na Dálném východě. Stejně pečlivě jsou sledovány všechny další fáze zpracování kávových zrn s cílem zajistit dokonalou křivku pražení a ten nejlepší požitek z připraveného espressa.