Don Augustin

Tequily Don Agustín vyráběny 100% mexickou rodinnou společností Tequila Supremo, kterou pod původním názvem „La Arandina“ založil v Arandas v roce 1938 Don Jose Augustin Camarena. Tequily zde vyráběné pocházejí z Los Altos neboli vysočiny státu Jalisco, kde se na-chází úrodná půda bohatá na železo. Rodina Camarenů patří mezi čtyři nejvýznamnější pěstitele agáve v Mexiku. Společnost vlastní více než 1 000 hektarů půdy, na kterých pěstuje více než tři miliony agáve.K vaření agáve používá Casa Tequilera Casco Viejo tradiční pece, které se skládají z jílu, cihel a dřeva. Vaří se zde 24 hodin a 24 hodin se nechává chladnout. Proces fermentace neboli kvašení probíhá v otevřených tancích bez dalšího zahřívání. Tanky mají obsah 24 000 litrů a kvašení v nich trvá 72 až 96 hodin.

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem

• Don Augustin Blanco 0,7 l  Kód: TE41
    5 dnů Výrobce: Don Augustin
    Je nezrající tequilou zvláště vhodnou pro míchání prvotřídních koktejlů.
  • Don Augustin Reposado 0,7 l  Kód: TE411
    5 dnů Výrobce: Don Augustin
    Zraje 6 měsíců v sudech z amerického dubu a disponuje intenzivní chutí modrého agáve.
  • Don Augustin Aňejo 0,7 l  Kód: TE412
    5 dnů Výrobce: Don Augustin
    Zraje 14 měsíců uvnitř sudů z amerického dubu a je zvláště vhodná pro vychutnávání v koňakových skleničkách.

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem