Podmínky VIP klubu

Jste náš věrný zákazník a rádi byste dosáhli na nižší ceny produktů, rychlejší odeslání zboží a spoustu dalších výhod?

Pak se staňte členem našeho VIP klubu!

Jaké jsou hlavní výhody klubu

• výhodnější ceny na většinu produktů u nás na e-shopu
  • možnost nákupu za VIP ceny i v kamenné prodejně ve Vsetíně ( na pokladně je potřeba nahlásit Vaše jméno na které byl předem aktivován VIP účet )
  • nákup a zobrazení limitovaných edic lahví, které se běžně na našem e-shopu nezobrazí - jedná se o lahve do sbírky, případně limitovaný počet dovezen pro ČR.
  • pokud vytvoříte objednávku a vše máme skladem - obratem se Vaše objednávka přesouvá na expedici, prioritně se zabalí a odešle

Podmínky pro vstup do VIP klubu

• mít zaregistrovaný účet na e-mail, ze kterého tvoříte objednávky
  • za posledních 12 kalendářních měsíců je zapotřebí mít vytvořené a převzaté objednávky v celkové hodnotě alespoň 15.000 Kč
  • všechny objednávky musí být vytvořeny z jednoho e-mailu, není možné tedy objednávky slučovat z více mailových adres a započítávat je tak do nákupu
  • účet na který budeme nastavovat VIP nesmí mít žádné bezdůvodně nevyzvednuté objednávky

Nakupoval jsem bez registrace a chci objednávky spojit s účtem

• žádný problém. Stačí se nyní registrovat mailem, pod kterým byly vytvářeny objednávky, přihlásit se a poté kliknout v menu na "Moje Objednávky". Systém Vám nabídne propojení starých objednávek s Vašim účtem a po kliknutí na "Odeslat odkaz pro potvrzení" Vám do mailu dorazí odkaz, který je potřeba v mailu potvrdit. Poté by se Vám všechny objednávky měly zařadit pod účet.

Přístup do VIP klubu se automaticky nepřiděluje

• pokud splňujete všechny podmínky viz. výše je potřeba o autorizaci do VIP klubu zažádat zasláním mailu k nám na e-mail info@gastroklub.cz. Kolegové, kteří mají klub na starosti Váš účet prověří a poté Vám ihned zašlou zprávu, kde potvrdí, jestli Vás do klubu přidali, či nebyla splněna nějaká z výše uvedených podmínek.
  • o členství není možné zažádat na prodejně, ani telefonicky.
  • členství se neuděluje automaticky, ale je zapotřebí o něj požádat e-mailem
  • vyhrazujeme si právo odmítnout, případně vyloučit člena VIP klubu bez udání důvodu.