GOLDCOCK Peated Red Wine Oak 45% 0,7l
Kód: WH1145Detailní popis produktu
GOLDCOCK Peated Red Wine Oak 45% 0,7l. Oblíbená GOLDCOCK Peated whisky získala další unikátní podobu. Tentokrát jsme ji nechali více než rok dozrávat v pečlivě vybraných
sudech po červeném víně, a to jak španělském, tak francouzském. Kombinace těchto sudů obohatila robustní zakouřený charakter whisky o elegantní ovocné tóny. Výsledkem je whisky s výrazným šmrncem a vyváženou komplexností – spojení rašelinné intenzity a sofistikovaného ovocného závěru. Ocení ji jak whisky fanoušci, tak příznivci originálních experimentů.
Doplňkové parametry
Kategorie: | Alkoholické nápoje |
---|---|
EAN: | 8595198865637 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Svět whisky
GOLDCOCK
Historie GOLDCOCK whisky se začala psát v sedmdesátých letech. Od té doby se změnilo mnohé, ale nikdy se nezmění to, co dělá naši whisky takovou, jaká je – jarní dvouřadý ječmen z Moravy, slad ze Sladovny v Bruntále s klasickým humnovým klíčením a silně vypálené sudy z evropského zimního dubu od moravských bednářů. GOLDCOCK whisky do lahví plníme až nám chutná, ne dříve, ne později. Dnes už vedle klasické single malt whisky čeká na svou příležitost v sudech whisky nakouřená trojnásobným množstvím rašeliny, obilná grain whisky, nebo žitná whisky, které, jak věříme, budou skvělým pokračováním příběhu.
V roce 2020 jsme rozšířili základní řadu GOLDCOCK a přišli na trh s prvním GOLDCOCK ginem, který si na nic nehraje. Jalovec se v naší fabrice destiluje už více než sto dvacet let a protože tradice ctíme velmi poctivě, použili jsme stejné složení bylin jako před několika desítkami let.