Bacoo

Bacoo (BAK-HU) je zlomyslný bájný duch, který se údajně vyskytuje v Karibiku. Bacoo's mají magické schopnosti, a nejčastěji je najdete pohupovat se na vlnách Karibiku v prázdných rumových lahvích - třeba právě v lahvích od Bacoo Rumu.
Bacoo je údajně malý mužíček s velkýma očima a dlouhými končetinami, který žije z banánů a mléka. Aktivní je hlavně v noci - a pokud dokážete svého Bacoo udržovat spokojeného, bude vám plnit přání. Bacoo umí být pořádný rošťák, měnit tvar i mizet - a to hlavně, když mu nedáte dostatek jeho milovaných banánů a mléka. 
A co dělat, když vám Bacoo působí potíže? Prý ho můžete lapit do lahve, ale snadné to není. Dovnitř ho nalákáte kousky banánů, a pak je třeba ho uvnitř rázně zašpuntovat a láhev hodit do moře.

Bacoo Rum je dobrý pro vaši duši a skvělý pro vaši náladu. Do láhve se dostane v Dominikánské republice - ale vychutnat si ho můžete kdekoliv jen jste. 
Bacoo je "farm to glass" rum - a to mu dodává výjimečnou stálost, kvalitu a charakter.
Bacoo Rum v sobě snoubí a vyvažuje žádoucí elementy lokálně pěstované čerstvé třtiny a zrání v bourbunových sudech. Bacoo Rum v těchto sudech zraje sedm let.

Většina velkých výrobců rumu dováží třtinovou šťávu a melasu s různých částí světa, a nemá tak kontrolu nad samotným pěstováním suroviny. Třtina na Bacoo Rum se pěstuje a zpracovává na jednom pozemku v Dominikánské republice, a na stejném ostrově pak hotový rum i zraje a je lahvován. Bacoo je "farm to glass" rum - a to mu dodává výjimečnou stálost a kvalitu. 
Bacoo je jedním z nejzelenějších soběstačných producentů rumu. Vše se odehrává na jednom místě, zbytková třtina je spalována a vzniklá energie se využívá ve výrobě, Biomasa a odpadní voda slouží jako hnojivo pro pole s cukrovou třtinou v okolí.

597
9951597995

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem

 • Bacoo 11yo Kód: RU99261
  Bacoo 11y 40% 0,7 l
  Vyprodáno Značka: Bacoo
  Baco je 11-letý rum z Dominikánské republiky. Vyrábí se kolonovou destilací z čerstvé melasy a následně dlouhá léta zraje v ex-bourbon sudech....

  708 Kč
 • rum bacco 4 rocny 40 0 7l zoom 4450 Kód: RU99260
  Bacoo 4y 40% 0,7 l
  Vyprodáno Značka: Bacoo
  Bacoo je jedním z nejzelenějších soběstačných producentů rumu. Vše se odehrává na jednom místě, zbytková třtina je spalována a vzniklá energie se...

  597 Kč
 • Bacoo 7Y Kód: RU9919
  Bacoo 7y 40% 0,7 l
  Skladem Značka: Bacoo
  Rum Baco pochází z Dominikánské republiky a zrál v bourbonových dubových sudech. Je bohatý a tropický. Ideální pro nejenom pro kokteily z tmavého...

  708 Kč
 • 6wo1xqmu Kód: RU99263
  Bacoo 11y 40% 0,7 l (dárkové balení pohár)
  10 dnů Značka: Bacoo
  Baco je 11-letý rum z Dominikánské republiky. Vyrábí se kolonovou destilací z čerstvé melasy a následně dlouhá léta zraje v ex-bourbon sudech....

  995 Kč

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem