Vážení zákazníci, nadále doručujeme jak jste zvyklí a jak to aktuální situace umožňuje. Prodejna ve Vsetíně je až do odvolání uzavřena. Děkujeme.

Macallan (whisky)

The Macallan Distillery skotskou palírnu společnosti The Edrington Group najdete ve městě Craigellachie poblíž Aberlouru v hrabství Morayshire. Palírna byla založena v roce 1824 Alexandrem Reidem, později byla v držení rodiny Kempových a akciovou společností se stala v roce 1968. Palírna má jednadvacet destilačních kotlů. Produkuje whisky značky Macallan, část produkce se používá do míchaných whisky Famous Grouse, Cutty Sark, J&B, Chivas Regal, Lang's Supreme, Ballantine's a Long John. Whisky Macallan je ohromující chuťovou bohatostí s plným nasládlým charakterem. Macallan u nové řady produktů s označením 1824 Collection vsadil na barvu výsledné whisky místo udávání stáří. Whisky této řady zrají v sudech z evropského dubu, ve kterých předtím zrálo sherry. Novou řadu tvoří čtyři klíčové produkty -  Gold, Amber, Sienna a Ruby  - seřazeno od nejsvětlejší/nejmladší po nejtmavší/nejstarší.

Stránka 1 z 1 - 9 položek celkem