Macallan (whisky)

The Macallan Distillery skotskou palírnu společnosti The Edrington Group najdete ve městě Craigellachie poblíž Aberlouru v hrabství Morayshire. Palírna byla založena v roce 1824 Alexandrem Reidem, později byla v držení rodiny Kempových a akciovou společností se stala v roce 1968. Palírna má jednadvacet destilačních kotlů. Produkuje whisky značky Macallan, část produkce se používá do míchaných whisky Famous Grouse, Cutty Sark, J&B, Chivas Regal, Lang's Supreme, Ballantine's a Long John. Whisky Macallan je ohromující chuťovou bohatostí s plným nasládlým charakterem. Macallan u nové řady produktů s označením 1824 Collection vsadil na barvu výsledné whisky místo udávání stáří. Whisky této řady zrají v sudech z evropského dubu, ve kterých předtím zrálo sherry. Novou řadu tvoří čtyři klíčové produkty -  Gold, Amber, Sienna a Ruby  - seřazeno od nejsvětlejší/nejmladší po nejtmavší/nejstarší.

Stránka 1 z 1 - 7 položek celkem

Nezbytné (vždy aktivní nelze vypnout)
Analytické
Pomáhají nám pochopit, jak web používáte. S jejich pomocí ho můžeme zlepšovat