Od 1.3. 2021 do odvolání: E-shop bez omezení. Dostupnost výdejních míst Zásilkovny, Uloženky... aktualizujeme každé 2 hodiny. Kamenná prodejna ve Vsetíně je uzavřena a je zde otevřeno výdejní místo pouze pro INTERNETOVÉ objednávky (PO- PÁ 12-16 hod.) Prosím zvoňte. Děkujeme za pochopení

Gremillet (champagne)

Rodina Gremillet se věnovala vinařství již od 18. Století. V roce 1979  vytvořili vlastní Champagne. Vinice, ze kterých se vyrábí šampaňské Gremillet rostou na prudkých, sluncem zalitých svazích. Majetek Gremillet se nachází na 35 ha v malé vesnici 45 kilometrů od Troyes, historického hlavního města Champagne, 180 kilometrů jižně od Paříže.

Dnes se šampaňské prodává ve více než šedesáti zemích a podává se ve více než padesáti velvyslanectvích a konzulátech při různých příležitostech po celém světě.

Druhou generaci rodiny tvoří Jean Christophe a Anne Gremillet, ke kterým se nyní připojili manželé Karine a Stéphane. Všichni jsou nesmírně hrdí na to, čeho dosáhli a společně se snaží pokračovat v úspěchu podniku Gremillet.

Silné stránky společnosti Gremillet spočívají v konzistentní kvalitě šampaňského. Dalším úspěchem  jsou přední místa v ochutnávkách naslepo při nejprestižnějších vinařských soutěžích. Balení Champagne Gremillet jsou snadno rozeznatelné od jiných konkurenčních produktů se silnou identitou.

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem