Maggi

Webová stránka značky: Maggi

Historie Maggi

Dovolte, abych se vám představil. Jmenuji se Julius Maggi. Narodil jsem se v polovině 19. století, kdy průmyslová výroba nabírala na obrátkách a lidé pracovali od nevidím do nevidím. V té době nebyl dostatek kvalitních potravin a o mase jsme si mohli nechat jen zdát.

Rozhodl jsem se s tím něco udělat. Chtěl jsem lidem nabídnout kvalitní jídlo za dostupnou cenu. A pak jsem na to přišel. Luštěniny! Luštěniny jsou tím pokladem! Vždyť právě hrách nebo fazole obsahují spoustu bílkovin. Mělo to však háček. Luštěniny jsou náročné na dobu přípravy. Tak jsem experimentoval, až vznikla první dehydratovaná luštěninová polévka. Byl to vlastně vysušený hráškový extrakt, který stačilo zalít vařící vodou a mohlo se okamžitě jíst. Výživný a přitom chutný zázrak byl na světě.

V následujících letech jsem založil potravinářskou firmu Maggi a začal vyvíjet další a další receptury, které by lidem zpříjemnily a zjednodušily stravování. V roce 1886 spatřilo talíře světa také nejslavnější Tekuté koření pro ochucení polévek, které bylo nabízeno vždy v originální čtyřhranné lahvičce. Tekuté koření Maggi si záhy oblíbily domácnosti i restaurace po celém světě. Mnohem později začaly některé firmy Tekuté koření napodobovat. Každý však ví, že pravé Maggi je jen jedno.

Dnes nám značka Maggi nabízí stovky nejrůznějších jídel a s nimi miliony šťastných příběhů z vašich kuchyní. Ať už si dnes dáte cokoli, přeji vám dobrou chuť!

Julius MAGGI.png

 

maggi_historie_LQS.jpg

 

Maggi dnes

Značka Maggi drží krok s moderní dobou a my proto dlouhodobě pracujeme na složení našich výrobků. Záleží nám na tom, abyste našim výrobkům mohli důvěřovat a rozuměli jejich složení. Snažíme se, aby naše výrobky obsahovaly ingredience, které běžně najdete doma ve své kuchyni. A jak to vlastně děláme?

Na Slovensku, v Prievidzi, ve které dodnes najdete většinu naší výroby, zpracováváme suroviny sušením. To nám umožňuje nepřidávat do výrobků další konzervační látky. A kde ubereme umělé látky, tam pak můžeme přidat látky přírodní. Ve výrobcích tak najdete více sušené zeleniny, bylinek nebo například mořské soli.

8 položek celkem
Hovězí vývar 15 Kg Maggi
4 695 Kč

Hovězí vývar s vyváženou chuťí a barvou, kterou oceníte při dochucování pokrmů, štáv a omáček i při přípravě polévek

Kód: KOL00077
Hovězí vývar 3,5 Kg Maggi
1 285 Kč

Hovězí vývar s vyváženou chuťí a barvou, kterou oceníte při dochucování pokrmů, štáv a omáček i při přípravě polévek.

Kód: KOL00078
Slepičí vývar 3,5 Kg Maggi
1 119 Kč

Čirý vývar zlaté barvy s typickou chutí slepičího masa, ale méně tučný.

Kód: KOL00081
Slepičí vývar 1,1 Kg Maggi
455 Kč

Čirý vývar zlaté barvy s typickou chutí slepičího masa, ale méně tučný.

Kód: KOL00080
Vývar česnekový 1,1 Kg Maggi
395 Kč

Klasický vývar vhodný k dochucení a zvýraznění česnekové chuti různých polévek a omáček.

Kód: KOR7850
Vegga bez glutamátu 3,5 Kg Maggi
783 Kč

Oblíbené ochucovadlo s kousky zeleniny a natí doplněné pečlivě vybranou směsí koření, nyníve variantě bez přidaného glutamanu

Kód: KOR7849
Tekuté koření Bujox 8 Kg Maggi
1 623 Kč

Univerzální bujón k zesílení každé polévky či omáčky.

Kód: KOR7846
Uzený Vývar 1.1 Kg Maggi
519 Kč

Originální vývar s příjemnou chutí uzeného masa

Kód: KOR7752

Stránka 1 z 1 - 8 položek celkem

Vstupem na tyto stránky prohlašuji, že je mi více jak 18 let.