Vivanco

Webová stránka značky: Vivanco

 

Vivanco Winery se nachází v Briones, privilegované enklávě v La Rioja Alta, na úpatí pohoří Sierra de Cantabria a na břehu řeky Ebro. Jde o oblast s mírným mikroklimatem a mimořádnými vápenitými jílovitými půdami.
 
Kolem vinařství najdeme Finca El Cantillo, jehož jméno pochází z velkého množství balvanů nalezených na zemi. Tempranillo je základní odrůda, ale ne jediná. Na této vinici najdeme i další odrůdy, které používáme ve vínech: Graciano, Garnacha, Mazuelo, Viura, Malvasía atd.
 
Podzemní vinařství je funkční a esteticky příjemné. Byl vybudován v podzemí s cílem co nejméně odstranit plochu vinic a minimalizovat dopady na životní prostředí ve prospěch zachování krajiny. Vybudováním vinařství v podzemí bylo také dosaženo správné teploty a vlhkosti – přirozeně vyvážené po celý rok – nezbytné pro správné uchování a zrání vína v dubových sudech nebo kádích.
 
Vinařský a průkopnický duch Rafaela Vivanca se odráží jak v jeho vínech, tak v experimentech a výzkumech, které provádí s různými pěstitelskými a vinařskými metodami, v používání menšinových odrůd vinné révy a ve zrání dřeva v dubu z různých proveniencí.

Žádné produkty značky Vivanco nebyly nalezeny...
Vstupem na tyto stránky prohlašuji, že je mi více jak 18 let.