Mud House

Webová stránka značky: Mud House

OBJEVTE NÁŠ PŘÍBĚH


 
 
 
Dirt Vineyard

NÁŠ PŮVOD

GLOBÁLNÍ CESTOVATELÉ, KTEŘÍ SE ZAMILOVALI DO ZEMĚ

Naši zakladatelé byli odvážní manželé, kteří se vydali na plavbu kolem světa. Na jedné z prvních zastávek našli Nový Zéland. Rychle se do sebe zamilovali a rozhodli se ukončit svou cestu po světě, aby postavili hliněný dům na Novém Zélandu a vysadili vinice. Poté, co připravili pozemek a zasadili vinnou révu, použili místní zeminu ke stavbě svého domova. Ten dům se stal naší značkou. Přes dvacet let, s obnoveným smyslem pro energii, zůstáváme v kontaktu se zemí, jak naznačuje naše jméno.


 
 
 

KDE JE TO VYTVOŘENÉ

Z NEDOTČENÉHO JIŽNÍHO OSTROVA NOVÉHO ZÉLANDU

Mud House vyrábí oceněná vína z nejlepších půd pro pěstování hroznů na Novém Zélandu.

JSME ODDANÍ NAŠEMU ŽIVOTNÍMU PROSTŘEDÍ

 •  

  Pastva

  Paseme ovce na vinicích (přírodní sekačky na trávu), snižujeme používání traktorů a zajišťujeme organickou hmotu.
 •  

  Vinice

  Na vinicích se pěstují střední plodiny, jako je pohanka, která podporuje biologickou rozmanitost a zdraví půdy.
 •  

  Sponzor

  Jsme hrdým sponzorem Kaipupu Wildlife Sanctuary v Marlborough Sounds. Tato svatyně o rozloze 40 ha je věnována obnově přírodní flóry a fauny Nového Zélandu v prostředí bez predátorů.
 •  

  Dobrovolník

  Každoročně se dobrovolně podílíme na projektu přirozené výsadby – obnově biotopu mokřadu na jedné z našich místních vinic.
 

 
Mud House Winemaker

SEZNAMTE SE S NAŠÍM STARŠÍM VINAŘEM

CLEIGHTEN CORNELIUS

Cleighten dokončil bakalářský titul v oboru vinařství a enologie na Lincolnově univerzitě a vydal se na severní polokouli pracovat na vinobraní ve Francii (Chambolle-Musigny), Německu (Rheingau) a na Kypru.

Cleighten se po návratu do svého rodného města Marlborough se zkušenostmi světové třídy připojil k týmu Mud House v roce 2012. Po deseti letech vinařství zůstává Cleightenovo hlavní zaměření nezměněno, „vyrábět to nejlepší možné víno!“ Věří, že učení je klíčem, jak experimentálně, tak od ostatních. Mít práci, kde máte jen jednu šanci ročně zdokonalit své umění, znamená, že výroba vína zůstává náročným a neustále se vyvíjejícím procesem.

Cleightenův duch dobrodružství je postaven na rybaření, potápění, objevování přírody, hraní na kytaru, kriketu a sledování sportu.

 
 
Mud House Winemaker

SEZNAMTE SE S NAŠÍM VINAŘEM

KRYSTAL PALMEROVÁ

Po čtyřech letech cestování po celém světě se Krystal vrátila domů do Marlborough a v roce 2012 absolvovala v Lincolnu bakalářský titul v oboru vinařství a enologie. Krystal má zkušenosti z mnoha hledisek vinařství, včetně pomocného vinaře a vinaře a dělala vinobraní v Marlborough, Waipara. , Spojené státy americké a Čína.

Červené víno je Krystalovou vášní, zejména šťavnaté Pinot noir. „Když dělám Pinot Noir, je to v módě hands-off. S minimálními zásahy skutečně prosvítá čistota a elegance Pinot Noir. Miluji umění, vědu a kreativitu vinařství. Je plynulé, nikdy nestagnuje – vinařství má tolik výzev a různých odvětví. Miluji to."

Většinu dní je Krystal v baletním studiu, plachtí, jezdí na paddleboardu, surfuje nebo zpívá v divadelních představeních.

 

2 položek celkem
W CE122 Mud House Sauvignon Blanc 2021
234 Kč

100% CARBON NEUTRALSuché víno bledě citronové barvy s jemnými zelenkavými odstíny, se svěží vůní kopřiv, citrusů a mučenky. V chuti je...

Kód: VII0000119
W CE123 Mud House Sauvignon Blanc Rosé 2021
237 Kč

100% CARBON NEUTRALSuché víno bledě růžové barvy, s klasickou vůní Sauvignon Blancu, s nádechem angreštu, jahod a tropického ovoce. V chuti je víno...

Kód: VII0000120

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem

Vstupem na tyto stránky prohlašuji, že je mi více jak 18 let.