Bosca (víno)

Společnost Bosca na své webové stránce uvádí: “185 let za námi, skvělá budoucnost před námi”. Vína společnosti Bosca potvrzují, že uvedené tvrzení je 100% pravdivé. Vinařská tradice firmě nebrání s vínem experimentovat a využívat nové technologie. Výsledkem je řada vynikajících šumivých vín. Vrchol inovace představuje víno pro zcela všechny - nealko spumante Toselli. Svěží, jemně perlivé, nasládlé víno s příjemnou chutí a skvělou vůní. Unikát ve své kategorii.

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem

Nezbytné (vždy aktivní nelze vypnout)
Analytické
Pomáhají nám pochopit, jak web používáte. S jejich pomocí ho můžeme zlepšovat