Od 1.3. 2021 do odvolání: E-shop bez omezení. Dostupnost výdejních míst Zásilkovny, Uloženky... aktualizujeme každé 2 hodiny.

Bosca (víno)

Společnost Bosca na své webové stránce uvádí: “185 let za námi, skvělá budoucnost před námi”. Vína společnosti Bosca potvrzují, že uvedené tvrzení je 100% pravdivé. Vinařská tradice firmě nebrání s vínem experimentovat a využívat nové technologie. Výsledkem je řada vynikajících šumivých vín. Vrchol inovace představuje víno pro zcela všechny - nealko spumante Toselli. Svěží, jemně perlivé, nasládlé víno s příjemnou chutí a skvělou vůní. Unikát ve své kategorii.

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem