Imperator

Společnost IMPERATOR s.r.o Drietoma byla založena v roce 1994 a první obchodní aktivity začala naplňovat v roce 1995. Svou činností navázala na dlouhodobou a bohatou tradici lihovin průmyslu sahající až do konce 19. století. Od počátku se zabývá výrobou a plněním lihovin širokého sortimentu a to jak běžných konzumních, tak lihovin značkových, přičemž všechny splňují ty nejnáročnější kritéria kladená na kvalitu. Výrobní program tvoří momentálně 120 sortimentních položek typu brandy, vodka, gin, borovička, ovocné lihoviny a ovocné likéry. O neustále rozšiřující se výrobě svědčí i skutečnost, že ve firmě v současnosti pracuje již 90 zaměstnanců.

V prvních letech existence základ výrobního programu tvořily převážně konzumní druhy lihovin s dlouhodobě budovanou popularitou u slovenského spotřebitelů, přesto v současnosti začaly získávat převahu nové produkty které byly uváděny na trh postupně  na základě výsledků marketingových průzkumů trhu. Jelikož tato jasně naznačují, že vysoce kvalitní lihoviny v exkluzivním balení mají na slovenském trhu perspektivu, společnost investuje nemalé finanční prostředky do inovačních programů a návrhů nových designů jednotlivých produktů.

O jednoznačné úspěšnosti firmy svědčí i skutečnost, že získala za své úsilí několikrát prestižní ocenění. Jelikož na prosazení se v konkurenčním prostředí slovenského trhu, které v současnosti panuje v naší sféře, třeba vyvíjet neustálé úsilí, snažíme se získávat spotřebitelů co nejatraktivnějším designem svých nových produktů, ale také neustálou inovací produktů, které se již několik let prodávají.

Ocenění:

Gold Alimen za IMPERATOR Brandy na výstavě Gastro Alimen 2000

Zlatý srp za lihový řad tisíciletí na Mezinárodním veletrhu Agrokomplex 2000

Diplom za design za lihový řad tisíciletí na Mezinárodním veletrhu Agrokomplex 2000

Gold pack 2000 za lihový řad tisíciletí v prestižní soutěži o nejlepší obal roku v rámci Mezinárodního veletrhu Printing 2000

Žádné produkty značky Imperator nebyly nalezeny...