Crodino Rosso - nealkoholický aperitiv 3x17,5cl

Kód: AP5882925
96 Kč 79 Kč bez DPH 182,86 Kč / 1 l
Skladem

Legendární nealkoholický aperitiv Crodino byl uveden na trh v roce 1965. V současné době je tento elegantní, prémiový, vysoce kvalitní produkt v Itálii jedničkou mezi nealkoholickými aperitivy. Vyrábí se ve městě Crodo v Itálii, v regionu Piemonte, v oblasti Verbano Cusio-Ossola.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Legendární nealkoholický aperitiv Crodino byl uveden na trh v roce 1965. Vyrábí se v italském městě Crodo v regionu Piemonte. Receptura je založena na místní pramenité vodě z pramene Liesel, ve které se louhují vysoce kvalitní byliny, koření, dřevo a kořeny, jež jsou dodávány z celého světa. Všechny ingredience jsou míchány dle původní tajné receptury. Extrakt je ponechán 6 měsíců k odpočinku a až poté se z něj stává tento apetitiv, a to procesem, který se od roku 1965 nezměnil. Nápoj je nakonec ještě sycen oxidem uhličitým.

Jedinečná komplexní hořkosladká chuť se hodí ke všem příležitostem, kdy se podávají lehké alkoholické nápoje, nebo jako chuťově vynikající, stylová alternativa k alkoholickým nápojům.

Crodino Rosso stimulující červené barvy se vyznačuje trpkým aroma krvavého pomeranče, v závěru s lehce nahořklou tříslovinou. 

Dodává se v 17,5 cl lahvičkách (1 lahvička = 1 porce), které jsou ihned připraveny k použití. Protože neobsahuje alkohol, lze si Crodino vychutnat samotné. Stačí nalít obsah lahvičky do sklenice naplněné ledem a plátkem pomeranče. Další možnost je namíchat Crodino se sodou. Podává se se ve velké sklenici na víno s ledem a plátkem pomeranče. Stačí nalít obsah lahvičky do sklenice s ledem, doplnit sodou a ozdobit pomerančem.

Balení obsahuje 3 lahvičky. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Nealkoholické nápoje
EAN: 8000040720373

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Bezpečnostní kontrola

Vstupem na tyto stránky prohlašuji, že je mi více jak 18 let.