Vážení zákazníci, nadále doručujeme jak jste zvyklí a jak to aktuální situace umožňuje. Nechceme však nikoho ohrozit, proto je u nás nyní možná platba za zboží pouze přes platební bránu nebo převodem. Prodejna ve Vsetíně je až do odvolání uzavřena. Děkujeme.

Rings (víno)

Vinařství Rings má poměrně dlouhou tradici, jeho založení sahá až do roku 1960, kde bylo založeno Frederickem Weinheimerem. Následně jej v roce 1976 převzala jeho dcera Traudel s manželem Willi Ringsem, kteří kromě vinic obhospodařovali ještě 5 hektarů s ovocnými stromy.

Teprve v roce 1993 bylo na trh uvedeno první víno s vlastní etiketou značky Rings, od ročníku 2000 se ve vinařství aktivně angažuje nová generace rodiny Rings.

V současnosti se o vzestup vinařství starají bratři Steffen a Andreas Rings - během několika let se jim podařilo začlenit do německého vinařského světa, a to díky jejich jasné „suché linii“ vyráběných vín. Cílem vinařství jsou vyvážená a osobitá vína s výrazným charakterem, která se vyznačují dlouhým potenciálem. Intenzivní práce na vinici, přísné snižování výnosu a pečlivý výběr z hroznů při sklizni jsou základem špičkové kvality. Hrozny se sklízejí ručně co nejpozději a poté jsou ve sklepech přesně podle zásady “ méně je více “ zpracovány. Obecně platí, že všechny vinice patřící rodině Rings jsou obhospodařovány v souladu s přírodou, protože rodina je přesvědčena, že pouze trvale udržitelné vinařství může vést k dlouhodobému úspěchu.

299
3001299300

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více zde