Božkov Tuzemák 37,5% 3 l (karton)

Kód: RU076
1 188 Kč 982 Kč bez DPH 396 Kč / 1 l
5 dnů

Vůbec nejprodávanější lihovina v Česku a naprostý vládce hospod, kde vůbec nemá konkurenci. Na jedinečném charakteru a decentní zlaté barvě mají zásluhu nejjemnější líh, měkká plzeňská voda a tajná kompozice rumových aromat

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vůbec nejprodávanější lihovina v Česku a naprostý vládce hospod, kde vůbec nemá konkurenci. Na jedinečném charakteru a decentní zlaté barvě mají zásluhu nejjemnější líh, měkká plzeňská voda a tajná kompozice rumových aromat. Skvělý je čistý, ale uplatní se i v míchaných nápojích, grogu nebo při pečení. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Alkoholické nápoje
Rumy podle typu balení: jen MAXI láhve
5
8x
4
1x
3
0x
2
0x
1
1x
Nevyplňujte toto pole:
5
MV Avatar autora | 18.8.2019
Rychlé dodání. Super dárek.
5
MA Avatar autora | 23.7.2019
Velice rychlé dodání.Skvělý dárek.
5
MV Avatar autora | 25.9.2018
Byl to dárek a měl obrovský úspěch ????
5
VL Avatar autora | 19.6.2018
Spokojenost. Také chválím rychlost dodání.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Stock Plzeň-Božkov je největším výrobcem lihovin v České republice s tradicí sahající až do roku 1920. Již více než 85 let Stock Plzeň – Božkov vyrábí špičkové lihoviny, které patří k nejoblíbenějším na českém trhu. Široká paleta produktů zahrnuje mnoho dobře známých a populárních značek v čele s vlajkovou lodí – výjimečně hořkým a výjimečně dobrým Fernetem Stock. 

Kromě fernetů patří ke klíčovým produktům například Vodka Amundsen, ovocné destiláty či lihoviny řady Božkov, jíž vévodí Božkov Tuzemský, vůbec nejprodávanější lihovina v České republice.

Základem vedoucího postavení společnosti Stock Plzeň-Božkov na trhu je kombinace tradičních značek s dlouholetou historií s neustálými inovacemi výrobkového portfolia. Sortiment reaguje na nejnovější trendy, ale Stock Plzeň zároveň hraje roli jejich tvůrce. Tak tomu bylo například v případě Fernetu Stock Citrus, který měl premiéru v roce 1997 a během krátké doby se stal jednou z nejoblíbenějších značek na českém trhu. Dnes portfolio společnosti zahrnuje více než 40 značek a řadu dalších mezinárodních lihovin Stock Plzeň exkluzivně distribuuje na českém a slovenském trhu.

Vstupem na tyto stránky prohlašuji, že je mi více jak 18 let.