Vážení zákazníci, z důvodu velkého náporu objednávek vlivem vánoční sezóny a přetížení dopravců se expedice objednávek může lehce opozdit. Děkujeme za pochopení.

Cachaca Ypióca Ouro Reserva Especial 39% 0,7 l (holá láhev)

Ypioca Cachaca Empalhada Ouro je lihovina vyrobená ze šťávy cukrové třtiny. Přesto, že tato cachaca zraje dva roky v sudech z balsového dřeva, je téměř čirá. Voní po mírně praženém cukru a vyznačuje se příjemně ostrou chutí. Konzumace: ideálně čistá, před nebo po jídle.

Kód produktu RU33150
Značka Ypióca (cachaca)

Ypioca v ručně opletené láhvi dostává svoji hnědou barvu zráním v dřevěných sudech po dobu nejméně 2 let. Skupina Ypioca byla založena v roce 1846 a skláda se ze sedmi moderních společností. Cukrovou třtinu pěstují na vlastních plantážích o velikosti Belgie se svými vodními zdroji. Ypioca tvrdí, že je největším světovým výrobcem Premiumcachaca a nejnovější výzkumy v Brazílii to potvrzují. Její chuť je aromatická,jemná,lehce kořeněná a sladká.

Podobné produkty

Rumy podle stáří 1 - 7 let
Rumy podle Země Brazílie

Cachaça Ypióca je nejprodávanější prémium cachaçou v Brazílii. V brazilském státě Ceará se vyrábí již více než 160 let. V roce 2012 byla tato firma, dosud patřící rodině Telles, odkoupena společností Diageo, která touto akvizicí upevnila svou pozici na jihoamerickém trhu. V současnosti představuje značka Ypióca 8% celkových prodejů Cachaçy, tedy téměř 60 milionů litrů ročně. Všechny druhy Cachaçy Ypióca zrají v sudech z brazilského dubu nebo v sudech ze speciálního druhu brazilského ořechu. Lahve druhů Ypióca Empalhada jsou ženami z Ceará ručně baleny do slámy z karnaubské palmy.