Vážení zákazníci, nadále doručujeme jak jste zvyklí a jak to aktuální situace umožňuje. Prodejna ve Vsetíně je až do odvolání uzavřena. Děkujeme.

Maracame (tequila)

Tequily Maracame vyrábí společnost Tequila Supremo ve spolupráci s indiány kmene Huichole, žijícími v pohoří Sierra Madre. Tito neobyčejně výtvarně nadaní lidé jsou známí díky uměleckým dílům, která vytvářejí z korálků. Hrdlo každé lahve tequily Maracame zdobí vždy originální malý amulet vyrobený právě těmito původními obyvateli. Výrazem Mara-acame bývají označováni šamani tohoto kmene.

1120111191120
    Maracame Plata 100% Blue Agave 0,7 l
    5 dnů Značka: Maracame (tequila)
    Nezrající tequilou prvotřídní kvality, kterou vyrábí společnost Casa Camarena ve spolupráci s indiány kmene Huichole, žijícími v pohoří Sierra...