Vážení zákazníci. Poslední objednávky s doručením do Vánoc přijímáme 16.12. Po tomto datu již doručení negarantujeme. Zboží s jinou dostupností než "skladem" také do 23.12. nevyexpedujeme.

Maracame (tequila)

Tequily Maracame vyrábí společnost Tequila Supremo ve spolupráci s indiány kmene Huichole, žijícími v pohoří Sierra Madre. Tito neobyčejně výtvarně nadaní lidé jsou známí díky uměleckým dílům, která vytvářejí z korálků. Hrdlo každé lahve tequily Maracame zdobí vždy originální malý amulet vyrobený právě těmito původními obyvateli. Výrazem Mara-acame bývají označováni šamani tohoto kmene.

• Maracame Plata 100% Blue Agave 0,7 l Kód: TE65
    5 dnů Značka: Maracame (tequila)
    Nezrající tequilou prvotřídní kvality, kterou vyrábí společnost Casa Camarena ve spolupráci s indiány kmene Huichole, žijícími v pohoří Sierra...

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem