Provoz e-shopu NEPŘERUŠEN. Dále dodáváme na výdejní místa i na adresy. Provozna Vsetín otevřena PO-PÁ 10:00 - 17:00

Cognac Godet Trinity 3x 0,2 l

Dostupnost 5 dnů
Měrná cena 2 415 Kč / 1 l
Cena 1 198 Kč bez DPH
Kód produktu KO128
Značka Godet (cognac)

Godet Trinity 3x 0,2 l. Jedinečná kombinace tří druhů vynikajících koňaků značky Cognac Godet v originálním balení tří do sebe zapadajících láhví, ve kterých jsou obsaženy koňaky druhu V.S, V.S.O.P a X.O.

Tradice značky Godet sahá až do 16. století, kdy se v La Rochelle usadil zakladatel rodu, nizozemský obchodník Bonaventure Godet. Během krátké doby se dokázal prosadit mezi nejvýznamnější obchodníky s vínem, za což se mu dostalo mnoha ocenění od francouzského krále Jindřicha IV. I následovníci rodu pokračovali v započatém rodinném díle. V roce 1730 byl Augustin Godet dokonce dvorním dodavatelem vína na anglickém dvoře a jeho syn Gédéon na čas přesídlil do Anglie, aby zde rozšířil obchod. Po návratu do La Rochelle v roce 1782 založil společnost Cognac Godet, čímž započal další slavnou kapitolu jména Godet. Dnes společnost Cognac Godet patří mezi poslední ryze rodinné francouzské firmy vyrábějící koňak.