Provoz e-shopu NEPŘERUŠEN. Dále dodáváme na výdejní místa i na adresy. Provozna Vsetín otevřena PO-PÁ 10:00 - 17:00

Rum Havana Club Seleccion de Maestros 0,7l

Má lehkou vůni pražených pekanových ořechů a tabáku.Chuť je komplexní,najdeme zde kakao,kávu,sladký tabák a další koření. Závěr je příjemně kouřový, s chutí kandovaného ovoce a velmi vyvážený.

Dostupnost 3 dny
Měrná cena 1 570 Kč / 1 l
Kód produktu RU3081
Značka Havana Club (rum)

Havana Club Seleccion de Maestros 0,7l. Havana Club Selección de Maestros představuje nejdokonalejší a vrcholný projev kolektivu šesti zkušených Maestros Roneros,vedených talentovaným Donem Jose Navarro. Havana Club Selección de Maestros má lehkou vůni pražených pekanových ořechů a tabáku.Chuť je komplexní,najdeme zde kakao,kávu,sladký tabák a další koření. Závěr je příjemně kouřový, s chutí kandovaného ovoce a velmi vyvážený.

Rumy podle stáří 8 - 12 let
Rumy podle Země Kuba

Havana Club, přední značka kubánského rumu jak na Kubě, tak po celém světě, ztělesňuje dědictví a vedoucí postavení kubánské tradice výroby rumu už od roku 1878. Díky unikátnímu know-how svých Maestros Roneros udržela značka Havana Club naživu umění “aneja miento”: umění destilace, zrání a míchání prémiových rumů. Výroba rumu začíná u hlavní suroviny – cukrové třtiny, která je důkladně vybírána. Zpravidla bývá rum ukládán do sudů z amerického bílého dubu po bourbonu. Znaška Havana Club odkazuje na kubánskou tradici výroby rumu a unikátní atmosféru metropole Havany. Je úzce svázaná s kubánskou kulturou a Kubánci jsou na ni pyšní jako na skutečnou národní ikonu.