Maple liquer - likér z javoru 30% 0,7 l (karton)

Jediný likér svého druhu. Kanadský javorový likér vyrobený z prémiové kanadské whisky a nejčistšího javorového sirupu. Výtečný je samotný, ale též ke kávě, zmrzlině nebo na palačinky. Je dostupný i v dárkovém boxu.

Kód produktu LI9580
Značka LOR (absint, destiláty)

Společnost byla založena v roce 1994. Až do roku 2014 se jednalo o malou likérku na alkoholické nápoje s výrobnou v Prádle u Nepomuku.
Avšak od března 2014 se výroba rozšířila do likérky v Dolním Bousově. Ta vyhovuje kapacitně a technologicky rostoucím požadavkům našich zákazníků. Společnost L’OR special drinks s.r.o. spolu se společností AP liquors s.r.o., součástí holdingu GH Distillery a.s. V současné době máme 3 distribuční sklady: Prádlo, Dolní Bousov a Losinou u Plzně, kde se nachází i sídlo firmy.

Cílem naší společnosti je vyrábět a prodávat vysoce kvalitní alkoholické výrobky s vysokým důrazem na design jednotlivých produktů. Kromě standardních výrobků naší společnosti vyrábíme i privátní výrobky dle požadavku zákazníka (chuť, obal, grafika, název, atd.).