Provoz e-shopu NEPŘERUŠEN. Dále dodáváme na výdejní místa i na adresy. Provozna Vsetín otevřena PO-PÁ 10:00 - 17:00

Tatranský čaj 62% Goralský Tatratea - dárkové balení s 2 plechovými pohárky 0,7l Karloff

Základem jsou ingredience použité v Tatranském čaji 52% ORIGINAL obohacené o borůvkový extrakt a aroma. V dárkovém balení s 2 plechovými "shot" pohárky.

Kód produktu DE984
Značka Tatratea (pálenky, likéry)
Kategorie Alkoholické nápojeTuzemské pálenky Absinth Dárkové balení, Tuzemské pálenky Slivovice Dárkové balení, Zobrazit další kategorieTuzemské pálenky Meruňkovice Dárkové balení, Zahraniční pálenky Hruškovice Dárkové balení

Tatranský čaj 62% Goralský Tatratea 0,7 l Karloff. Tento čaj je vyráběný v stupňovitosti 62% a v objemu 0,7 l. Je to další, avšak silnější soukmenovec Tatranského ČAJE 52% ORIGINAL. Základem jsou ingredience použité v Tatranském čaji 52% ORIGINAL obohacené o borůvkový extrakt a aroma.

Pálenky podle typu obalu Dárkové balení

MG Avatar autora | 27.11.2020
Vše super.
SJ Avatar autora | 3.10.2020
Spokojenost
OS Avatar autora | 2.10.2020
Ano je to luxusní nápoj ????
KJ Avatar autora | 27.2.2020
Objednala jsem jako dárek vše došlo rychle a v pořádku maximální spokojenost ????
LN Avatar autora | 13.11.2019
Koupeno jako dárek, zboží přišlo rychle a v pořádku, spokojenost.
SJ Avatar autora | 17.9.2019
Dárkové balení "nepřežilo" dopravu. S výrobkem jsem spokojená.
IP Avatar autora | 23.5.2019
Krásné dárkové balení,výborné pití.Rychlé dodání.

Na zemědělské farmě Cífer - Háj se pěstovaly a stále pěstují prvotřídní obiloviny. Ty se do poloviny 20. století zpracovávaly v místním lihovaru, který byl po znárodnění uzavřen.

V období let 1999-2000 zakladatelé společnosti intenzivně uvažovali o výstavbě moderního palírny na této farmě. Její historickým názvem byl "majer Karlův Dvůr". Na základě tohoto pojmenování byla založena v r. 2002 společnost Karlov Účetní s.r.o. Cífer. Z důvodu upevnění marketingové pozice na trhu byla vygenerována z názvu Karlův Dvůr marketingová značka KARLOFF ® a dne 24.9.2004 byla zapsána do rejstříku Úřadu průmyslového vlastnictví jako ochranná známka pod číslem 2908-2004. Zároveň došlo i ke změně jména společnosti na KARLOFF s.r.o.

Po průzkumu využití kapacit stávajících lihovarů na Slovensku, se od záměru výstavby odstoupilo a výroba lihovin se realizovala v subdodávce u partnera Steffan Distillery Company s.r.o.  Svodín. Od 1. srpna 2008 se výhradním výrobcem stala TATRANSKÁ Likérka s.r.o. se sídlem v Kežmarku. Hlavní aktivitou společnosti KARLOFF s.r.o. je budování regionálně silných značek na trhu s lihovinami.