Tequila La Cava De Don Augustin Aňejo 38% 0,7 l

Kód: TE412
995 Kč 822 Kč bez DPH 1 421 Kč / 1 l
Vyprodáno

"Tequily Don Agustín jsou vyráběny 100% mexickou rodinnou společností Casa Camarena, kterou pod původním názvem „La Arandina“ založil v Arandas v roce 1938 Don Jose Augustin Camarena. Tequily zde vyráběné pocházejí z Los Altos neboli vysočiny státu Jalisco, kde se nachází úrodná půda bohatá na železo. Rodina Camarenů patří mezi čtyři nejvýznamnější pěstitele agáve v Mexiku. Tequila Don Agustín byla vyrobena na počest zakladatele destilerie Dona Agustína Camareny.

Don Agustín Añejo, 100% agáve, zraje 14 měsíců uvnitř sudů z amerického dubu a je zvláště vhodná pro vychutnávání v koňakových skleničkách."

Kategorie: Alkoholické nápoje
Tequila podle klasifikace: Aňejo (stařená)
Tequila podle typu: 100% de Agave

Tequily Don Agustín vyráběny 100% mexickou rodinnou společností Tequila Supremo, kterou pod původním názvem „La Arandina“ založil v Arandas v roce 1938 Don Jose Augustin Camarena. Tequily zde vyráběné pocházejí z Los Altos neboli vysočiny státu Jalisco, kde se na-chází úrodná půda bohatá na železo. Rodina Camarenů patří mezi čtyři nejvýznamnější pěstitele agáve v Mexiku. Společnost vlastní více než 1 000 hektarů půdy, na kterých pěstuje více než tři miliony agáve.K vaření agáve používá Casa Tequilera Casco Viejo tradiční pece, které se skládají z jílu, cihel a dřeva. Vaří se zde 24 hodin a 24 hodin se nechává chladnout. Proces fermentace neboli kvašení probíhá v otevřených tancích bez dalšího zahřívání. Tanky mají obsah 24 000 litrů a kvašení v nich trvá 72 až 96 hodin.