Whisky Old St. Andrews Clubhouse 40% 0,7 l (holá láhev)

Bohatá a ovocná …. Old st. Andrews Clubhouse Blended Scotch whisky je specielně vyráběná skotská whisky z pečlivě vybraného sladu obilí..

Kód produktu WH533
Značka Old St. Andrews (whisky)
Kategorie Alkoholické nápojeBlended whisky Dárkové balení, Blended whiskyMAXI láhve, Zobrazit další kategorieBlended whisky miniaturní láhve, Single Malt whisky Dárkové balení, Single Malt whisky MAXI láhve, Single Malt whisky jen miniaturní láhve

Tato whisky je pro ty, jenž hledají něco nového, chtějí zažít nevšední zážitek, či jsou jen velkými milovníky whisky. Svou chutí a balením ve tvaru golfového míčku představuje dokonalou symbiózu dvou historicky nejznámějších skotských vynálezů – whisky a golfu

Old st. Andrews Clubhouse je plná chuti, svěžesti a ovoce. Je to jedinečná směs bohaté ovocné chuti, kterou získává ze zrání v dubových sudech nasáklé sladkým vínem, sherry nebo portským. Bohatá silná chuť je vyvážena sladkou kořeněností, která zanechává čerstvou chuť na jazyku.

Old St. Andrews Clubhouse je prémiová 10letá whisky speciálně namíchaná z pečlivě vybraného sladu a obilí přímo ve Skotsku.

Whisky podle stáří 10 - 14 let

Old St. Andrews patří mezi nejstarší golfová hřiště světa. Není to hřiště pro každého, ale pro zralé golfisty a milovníky golfu. Old St. Andrews je něco jako golfové nebe nebo Mecca. Mnoho lidí si Skotsko spojuje nejen s krásnou přírodou, ale i s výbornou whisky. V St. Andrews se spojily obě tyto hodnoty v jednom produktu. Výsledkem je OSA - Old St. Andrews whisky. OSA Club House je jemná whisky s plnou ovocnou chutí, kterou získala zráním v dubových sudech od vína, sherry nebo portského. Bohatá, vyvážená, sladce kořeněná chuť zanechává v ústech svěží pocity. OSA je dokonalý společník pro večery strávené s přáteli.