Prémiový čaj Zelený čaj Pure 25x1,75 g Julius Meinl

Kód: TE1530
81 Kč 72 Kč bez DPH 1 851 Kč / 1 kg

Díky starostlivému sběru a zpracování má tento čínský zelený čaj výrazné ale jemné aroma.V šálku dokonale vyniká jeho zářivě sytá žlutá barva. Jednotlivě balené sáčky

Prémiový čaj Zelený čaj Pure 25x1,75 g Julius Meinl. Díky starostlivému sběru a zpracování má tento čínský zelený čaj výrazné ale jemné aroma.V šálku dokonale vyniká jeho zářivě sytá žlutá barva.

Historie

Julius Meinl byla založena ve Vídni v roce 1862 jako specializovaný obchod prodávající první zelenou a poté také praženou kávu. Pražením zelených kávových bobů na rodinném kuchynném sporáku nebylo snadné a boby často vyhořely. Takže Julius Meinl měl inovativní nápad prodávat vysoce kvalitní čerstvě praženou kávu v jeho malém skladě.

Koupě čerstvě pražené kávy se brzy ve Vídni stala populární. V roce 1891 si otevřel moderní pražírnu rostlin na samém místě, kde armáda Pašu Kara Mustapha zanechal své tašky kávy v roce 1683. Po skončení druhé světové války v roce 1918 společnost rozšířila do mnoha nových nástupnických států ve střední Evropě, které byly vytvořeny od nyní zaniklý rakouské a turecké říše. Na vypuknutí druhé světové války v roce 1939 více než 1000 společností a franchisingové obchody byly provozovány. Tato válka vedená na většinu majetku společnosti ve střední Evropě byly ztraceny nebo zničeny.

S expanzí sovětského komunismu do střední Evropy pouze Rakousko a jeho hlavní Vídeň zůstala mimo ruské komunistické říše. Rozpuštění této říše na konci této "studené války" v roce 1991 přinesla nové možnosti pro cestování a obchodu mezi sousedními zeměmi střední Evropy.

V roce 1995 Rakousko vstoupilo do Evropské unie a stala se součástí velké obchodní plochy. Dříve chráněných rakouského regionálního trhu byla zahájena na nové soutěže. Julius Meinl čelí novým výzvám, ale také nové příležitosti. Meinl odešlo obecné potravinářské maloobchodě a vrátili se do své kořeny: budou přední dodavatele kávy, čaje, džemy a jiné jemné potravin. A světové Gourmet skladu byla otevřena v roce 2000 ve Vídni je centrum města. Malé Meinl káva kluk, protože 1924 se káva logo, je dnes společnosti vlajky dopravce na kvalitu a vynikající výsledky.