Dárková taška Yankee Candle se stuhou Countdown to Christmas

Kód: 9281
55 Kč 45 Kč bez DPH
Skladem

Zabalte svůj dárek originálně a se stylem s dárkovou krabičkou Yankee Candle

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zabalte svůj dárek originálně a se stylem s dárkovou krabičkou Yankee Candle edice Countdown to Christmas 2021. Do dárkové tašky lze vložit jakýkoli produkt Yankee Candle - počínaje vosky, přes prstence, votivky až po velikou svíci 623g.

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Drogerie
Kolekce: Countdown to Christmas

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

 

Firma Yankee Candle vznikla v roce 1969, kdy zakladatel Mike Kittredge daroval své matce k Vánocům dekorativní svíčku, kterou vlastnoručně vyrobil. Známá rodiny vyjádřila o jeho svíčky zájem. Mike tak začal vyrábět ve větším množství a značka se postupně rozšiřovala.

Záměrem značky Yankee Candle je dodávat na trh výrobky, které odrážejí vášeň pro krásné vůně a dokážou v lidech vyvolat silné emoce. Yankee Candle patří k absolutní špičce, jen v USA má více než 18 000 obchodů. Yankee Candle nabízí širokou škálu produktů, včetně svíček s různými vůněmi a velikostmi, aromalampy, nebo vůně do aut.

Vonné svíčky Yankee Candle obsahují nejvyšší možné množství aromatických vonných olejů. Díky těmto esencím ve svém interiéru navodíte příjemnou atmosféru. Jaká přesně bude, zda slavnostní, erotická či třeba relaxační, už záleží jen a jen na Vašem výběru. Značka Yankee Candle zaujme všechny ty, kteří chtějí mít provoněnou domácnost, nebo i jiné interiéry, potrpí si na vysokou kvalitu a autentičnost, nebo kupují pěkné a současně praktické bytové doplňky.

Vstupem na tyto stránky prohlašuji, že je mi více jak 18 let.