Vážení zákazníci, z důvodu velkého náporu objednávek vlivem vánoční sezóny a přetížení dopravců se expedice objednávek může opozdit o 2 až 3 pracovní dny. Děkujeme za pochopení.

Antica Sambuca Coffee 38% 0,7 l (holá láhev)

Sambuca je druh anýzového alkoholického nápoje italského původu s příchutí kávových zrnek.

Kód produktu LI1000
Kategorie Likéry

Antica Sambuca je kultovní značka výrobků výjimečné povahy, které byly vyvinuty
a vyráběny společností Rossi D´Asiago v údolí mezi Dolomity a Benátkami. Obnovení této staré značky a získání jejího věhlasu zpět, to je poslání společnosti, která značku uvedla znovu na trh v roce 2004. Produkt má moderní, oku ladící balení a díky jeho univerzálnosti je často složkou prémiových koktejlů a míchaných drinků. Destilace anýzu vodní párou spolu s infuzí sladkého pomeranče, koriandru, kosatce, turecké růže a mnoha dalších bylin tvořící základ nejslavnějšího italského likéru Antica Sambuca. Míchání destilátu anýzu s esenciálními oleji, značkovými lihovinami a nejčistším bílým cukrem dává produktu příjemné anýzové aroma. Jeho chuť je sametová, harmonická a intenzivní, zároveň sladká, ale v ústech zůstává hladká s nádechem kyselosti.

Podobné produkty

Likéry podle typu Hořké, bylinné a kořeněné