Giffard Blueberry - borůvkový sirup 1l

Giffard Blueberry - Francouzský borůvkový sirup 1l

Dostupnost 3 dny
Kód produktu SI517
Značka Giffard (sirupy, likéry)
Kategorie Sirupy, likéry, přísady do koktejlů a káv

Giffard Blueberry - Francouzský borůvkový sirup 1l

Složení: cukrový sirup, voda, přírodní aroma, regulátor kyselosti: kyselina citronová (E330), barvivo: antokyany (E163); Blueberry šťáva: 10% minimální Nutriční hodnoty na 100 ml: Energie: 1354kJ / 324Kcal; Sacharidy: 75,0g; Sůl; proteiny; Tuk: žádné významné množství Borůvky jsou domácí v severní Evropě a Asii, přičemž pěstuje borůvky - jak víme - mají své kořeny v USA. Borůvky rostou na malé kartáčů a lze sklízet od července do září. Borůvky jsou konzumovány čerstvé i zpracované v kuchyni marmeládou, koláče nebo kompotu. Navíc se říká, že modro-černé bobule mají léčivou sílu, jako je například protizánětlivým účinkem nebo jako součást přípravků proti onemocnění sítnice. Blueberry-Sirup by Giffard má zářivou červenou barvu s drobnými fialovými odlesky. Můžete použít tento ovocný sirup vytvořit lahodné limonády, ledový čaj a koktejly. Dále je použitelný pro výrobu zmrzliny, koktejly a dezerty. Recept Fruity Gin Tonic 4 cl Gin 3cl Giffard Borůvkový sirup 6cl Cherry juice 2 cl vápno šťáva 10 cl toniku borůvky drceným ledem zmatku borůvky v longdrink skla. Přidejte gin, sirup, třešeň a limetkové šťávy a míchejte. Doplňte tonikem a drceným ledem.

Historie společnosti Giffard začíná ve francouzském městě Anger v roce 1885. Lékárník Emile Giffard zkoumá léčivé a osvěžující účinky máty. Inspirován tehdy velmi populárními mátovými pastilkami, vyvíjí výjimečný likér z bílé máty a nazývá jej Menthe Pastille. O čtyři generace později společnost Giffard, stále ještě rodinný podnik, vyrábí nejen Menthe Pastille, ale také likéry, guignolety, ovocné destiláty a sirupy se stále stejným respektem ke kvalitě, který značku provází již od jejích počátků.

Po velkém úspěchu likéru Menthe Pastille a následně dalších likérech, Emile Giffard svou nabídku rozšířil také o sirupy. První uvádí již začátkem 20. století.Dnes nabídka společnosti Giffard představuje velmi rozsáhlou řadu sirupů s více než 60 příchutěmi. Sirupy jsou vyráběny pouze z 100% čisté sacharózy získané výhradně z francouzské cukrové třtiny, jsou aromatizovány ovocnými koncentráty a přírodními aromatickými extrakty koření, bylin a ostatních plodů. Pasterizace zaručuje dlouhou trvanlivost. Obsah ovocné složky je 10 - 25 % a obsah cukru 750 a 800 g/l. Profesionální barmani ocení zejména speciálně navržené láhve, které jsou odlehčené, mají prodloužené a rýhované hrdlo pro snazší držení a praktické ukončení hrdla umožňuje pohodlné nalévání. Sirupy Giffard jsou charakteristické svou intenzivní chutí, vůní i barvou, proto s nimi pracují barmani v prestižních barech ve více než 50 zemích. Jsou ideální pro přípravu vynikajících koktejlů, zajímavých limonád i k ochucení teplých nápojů.

Prémiové likéry Giffard

Základním klíčem úspěchu prémiových likérů Giffard je kvalita surovin. Jsou vždy získávány v oblastech, které nabízejí požadované plodiny v nejvyšší kvalitě. Důležitým zdrojem je úrodný region povodí řeky Loiry, ale také mnohem vzdálenější lokality, například banány se vozí z Brazílie a vanilka z Madagaskaru. Výsledkem jsou četná ocenění nejcennějšími medailemi Beverage Testing Institute (USA).

Nezbytné (vždy aktivní nelze vypnout)
Analytické
Pomáhají nám pochopit, jak web používáte. S jejich pomocí ho můžeme zlepšovat
Profilující (marketingové)