Terrazas de los Andes Torrontés 0,75 l

Kód: VI4715
333 Kč 275 Kč bez DPH 444 Kč / 1 l
Vyprodáno

Svěží a šťavnatý citrusový charakter a uhlazená dlouhotrvající dochuť. Vhodné párování: Asijská kuchyně, vegetariánské pokrmy se zázvorem, marinované ryby a sushi.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Terrazas de los Andes Torrontés 0,75 l Velmi delikátní bílé víno z oblasti Cafayate Valley, Salta, Argentina.Z hroznů pěstovaných v nadmořské výšce 1800 metrů, ručně sklízených v březnu. Světle žlutá barva se zelenkavými odlesky. Intenzivní tóny tropického ovoce (maracuja, litchi) v dokonalé rovnováze s aromatem bílé broskve, zralé meruňky a bílé růže. Svěží a šťavnatý citrusový charakter a uhlazená dlouhotrvající dochuť. Vhodné párování: Asijská kuchyně, vegetariánské pokrmy se zázvorem, marinované ryby a sushi.

Doplňkové parametry

Kategorie: Víno
Vína podle barvy: Bílá vína
Vína podle klasifikace: Ostatní klasifikace

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:


Název Terrazas de los Andes je odvozený od slova terrazas, náhorní plošiny na úpatí hor Cordilleras v rámci andského horského masívu. Vinice byla založena z iniciativy Moët & Chandon a je průkopníkem trendu pěstování révy ve vysokohorských podmínkách. Tradice a francouzské know-how, v kombinaci s mimořádnou argentinskou půdou, umožňují místním vinařům vytěžit maximum z bohatosti a charakteru odrůd Malbec i Chardonnay.

 99689840

Vstupem na tyto stránky prohlašuji, že je mi více jak 18 let.