Cachaca Ypióca Ouro Rezerva 38% 1 l

Kód: RU33151
569 Kč 470 Kč bez DPH 569 Kč / 1 l
Skladem

Ypioca Cachaca Empalhada Ouro je lihovina vyrobená ze šťávy cukrové třtiny. Přesto, že tato cachaca zraje dva roky v sudech z balsového dřeva, je téměř čirá. Voní po mírně praženém cukru a vyznačuje se příjemně ostrou chutí. Konzumace: ideálně čistá, před nebo po jídle.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ypioca v ručně opletené láhvi dostává svoji hnědou barvu zráním v dřevěných sudech po dobu nejméně 2 let. Skupina Ypioca byla založena v roce 1846 a skláda se ze sedmi moderních společností. Cukrovou třtinu pěstují na vlastních plantážích o velikosti Belgie se svými vodními zdroji. Ypioca tvrdí, že je největším světovým výrobcem Premiumcachaca a nejnovější výzkumy v Brazílii to potvrzují. Její chuť je aromatická,jemná,lehce kořeněná a sladká.

Doplňkové parametry

Kategorie: Alkoholické nápoje
Rumy podle stáří: 1 - 7 let
Rumy podle Země: Brazílie

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Ypióca je největším výrobcem kombi-Cachaca, který od roku 1846 vlastní 5 moderních lihovarů a vlastní plantáže cukrové třtiny. Ypióca je lídrem v prémiovém segmentu na brazilském trhu. Sama odpovídá za všechny fáze výroby. Od výběru osiva cukrové třtiny a plantáže, stárnutí až po stáčení. Všechny druhy Cachaca Ypióca jsou ve věku 1 – 6 let a během celého procesu prochází přísnou kontrolou kvality.