Absinth King of Spirits 70% 0,7 l (holá láhev)

Král mezi macerovanými absinty. Co dodat ke královskému výrobku kromě toho, že jej děláme 20 let a vám děkujeme že úspěšně. Pijeme a skladujeme jako cognac. Nemá smysl zde vyjmenovávat druhy bylin, koření a druhy lihu ... proč, když je použito jen to nejlepší. Jen dodatek, jednou jsem sehnal 30 let starý destilát z hroznů ze Srbska… dostal to King.

Poklona králi.

Dostupnost 5 dnů
Měrná cena 1 499 Kč / 1 l
Kód produktu OSA100
Značka LOR (absint, destiláty)
Kategorie Alkoholické nápoje,Tuzemské pálenky Absinth Dárkové balení

Poklona králi.

Pálenky podle druhu Absinth
Pálenky podle původu Tuzemské pálenky

Společnost byla založena v roce 1994. Až do roku 2014 se jednalo o malou likérku na alkoholické nápoje s výrobnou v Prádle u Nepomuku.
Avšak od března 2014 se výroba rozšířila do likérky v Dolním Bousově. Ta vyhovuje kapacitně a technologicky rostoucím požadavkům našich zákazníků. Společnost L’OR special drinks s.r.o. spolu se společností AP liquors s.r.o., součástí holdingu GH Distillery a.s. V současné době máme 3 distribuční sklady: Prádlo, Dolní Bousov a Losinou u Plzně, kde se nachází i sídlo firmy.

Cílem naší společnosti je vyrábět a prodávat vysoce kvalitní alkoholické výrobky s vysokým důrazem na design jednotlivých produktů. Kromě standardních výrobků naší společnosti vyrábíme i privátní výrobky dle požadavku zákazníka (chuť, obal, grafika, název, atd.).