Tequila Casco Viejo Joven 0,7 l

Neboli mladá, je tequila s obsahem modrého agáve 70 %, která je dobarvována karamelovým kulérem. Jedná se o lahodnou tequilu s výraznou chutí vařeného modrého agáve.

Dostupnost 5 dnů
Kód produktu TE401
Značka Casco Viejo (tequila)
Kategorie Alkoholické nápoje,Gold, Joven, Oro (zlatá) Mixto jen MAXI láhve

Tequila Casco Viejo Joven 0,7 l, neboli mladá, je tequila s obsahem modrého agáve 70 %, která je dobarvována karamelovým kulérem. Jedná se o lahodnou tequilu s výraznou chutí vařeného modrého agáve.

Tequila podle klasifikace Gold, Joven, Oro (zlatá)
Tequila podle typu Mixto

Tequily Don Agustín vyráběny 100% mexickou rodinnou společností Tequila Supremo, kterou pod původním názvem „La Arandina“ založil v Arandas v roce 1938 Don Jose Augustin Camarena. Tequily zde vyráběné pocházejí z Los Altos neboli vysočiny státu Jalisco, kde se na-chází úrodná půda bohatá na železo. Rodina Camarenů patří mezi čtyři nejvýznamnější pěstitele agáve v Mexiku. Společnost vlastní více než 1 000 hektarů půdy, na kterých pěstuje více než tři miliony agáve.K vaření agáve používá Casa Tequilera Casco Viejo tradiční pece, které se skládají z jílu, cihel a dřeva. Vaří se zde 24 hodin a 24 hodin se nechává chladnout. Proces fermentace neboli kvašení probíhá v otevřených tancích bez dalšího zahřívání. Tanky mají obsah 24 000 litrů a kvašení v nich trvá 72 až 96 hodin.