Cognac Martell VSOP 40% 0,7 l (karton)

 
 

Má zlatavě jantarovou barvu, patří do kategorie Very Superior Old Pale (průměrné stáří koňaků je 10-12 let). Jemná vůně hroznů s tóny vanilky a dubového dřeva na kterou navazuje lahodná, plná, vyzrálá chuť.

Dostupnost 5 dnů
Měrná cena 1 393 Kč / 1 l
Cena 806 Kč bez DPH
975 Kč    
Kód produktu KO155
Značka Martell
Kategorie Alkoholické nápoje
 

Martell VSOP 0,7 l  má zlatavě jantarovou barvu, patří do kategorie Very Superior Old Pale (průměrné stáří koňaků je 10-12 let). Jemná vůně hroznů s tóny vanilky a dubového dřeva na kterou navazuje lahodná, plná, vyzrálá chuť. Příjemný a dlouhý závěr.

Vinné destiláty podle druhu Cognac
Vinné destiláty podle typu a stáří V.S.O.P. (Very Superior Old Pale)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
Přidat hodnocení
5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
Avatar autora | 20.5.2021
Doporučuji. Jemná chuť i aroma, ale karibský rum je ještě lepší.
5
S Avatar autora | 12.1.2021
Maximální spokojenost. Krásně ovocná vůně a skvělá nasládlá chuť. Zpočátku jsem cítil třešně, po upití asi poloviny lahve během času přešla vůně do švestek. Doporučuji.

Koňakový dům Martell byl založen Jeanem Martellem již roku 1715 a řadí se tak mezi nejstarší výrobce koňaku na světě. Koňak Martell je symbolem výjimečnosti již od svého zrození. Po 300 let své existence předsta­voval součást královských a císařských dvorů. Vychutnávaly si jej osobnosti, jako byl Jiří IV., Ludvík Filip, Napoleon III., Alexandr III., František Josef I., Alžběta II. a mnoho dalších. V současnosti skrývá společnost ve svýchsklepích nejcennější eaux­de­vie neboli hroznové destilá­ty, z nichž pár kusů bylo vyrobeno již v roce 1830 – ty se používají při výrobě těch nejvzác­nějších koňaků.