Cognac Martell VSOP 40% 0,7 l (karton)

Kód: KO155
1 011 Kč 836 Kč bez DPH 1 444 Kč / 1 l
Skladem

Má zlatavě jantarovou barvu, patří do kategorie Very Superior Old Pale (průměrné stáří koňaků je 10-12 let). Jemná vůně hroznů s tóny vanilky a dubového dřeva na kterou navazuje lahodná, plná, vyzrálá chuť.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Martell VSOP 0,7 l  má zlatavě jantarovou barvu, patří do kategorie Very Superior Old Pale (průměrné stáří koňaků je 10-12 let). Jemná vůně hroznů s tóny vanilky a dubového dřeva na kterou navazuje lahodná, plná, vyzrálá chuť. Příjemný a dlouhý závěr.

Doplňkové parametry

Kategorie: Alkoholické nápoje
Vinné destiláty podle druhu: Cognac
Vinné destiláty podle typu a stáří: V.S.O.P. (Very Superior Old Pale)
5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
Avatar autora | 20.5.2021
Doporučuji. Jemná chuť i aroma, ale karibský rum je ještě lepší.
5
S Avatar autora | 12.1.2021
Maximální spokojenost. Krásně ovocná vůně a skvělá nasládlá chuť. Zpočátku jsem cítil třešně, po upití asi poloviny lahve během času přešla vůně do švestek. Doporučuji.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Koňakový dům Martell byl založen Jeanem Martellem již roku 1715 a řadí se tak mezi nejstarší výrobce koňaku na světě. Koňak Martell je symbolem výjimečnosti již od svého zrození. Po 300 let své existence předsta­voval součást královských a císařských dvorů. Vychutnávaly si jej osobnosti, jako byl Jiří IV., Ludvík Filip, Napoleon III., Alexandr III., František Josef I., Alžběta II. a mnoho dalších. V současnosti skrývá společnost ve svýchsklepích nejcennější eaux­de­vie neboli hroznové destilá­ty, z nichž pár kusů bylo vyrobeno již v roce 1830 – ty se používají při výrobě těch nejvzác­nějších koňaků.

Vstupem na tyto stránky prohlašuji, že je mi více jak 18 let.