Godet Pearadise 0,5 l

5 hodnocení

Akce Efekt lupa

Je vyjimečný likér vyráběný podle tajné rodinné receptury. Tento šperk mezi likéry vzniká spojením pečivě vybíraných zralých hrušek a tajné směsi bylin s jemně vyzrálým koňakem. Pro Godet Pearadise je příznačná nádherná plná vůně a podmanivá chuť hrušek.

Můžeme doručit do
29.5.2018
Kód produktu KO501
Výrobce Godet (cognac)
Kategorie Alkoholické nápoje,Cognac

Godet Pearadise 0,5 l je vyjimečný likér vyráběný podle tajné rodinné receptury. Tento šperk mezi likéry vzniká spojením pečivě vybíraných zralých hrušek a tajné směsi bylin s jemně vyzrálým koňakem. Pro Godet Pearadise je příznačná nádherná plná vůně a podmanivá chuť hrušek.

Tradice značky Godet sahá až do 16. století, kdy se v La Rochelle usadil zakladatel rodu, nizozemský obchodník, Bonaventure Godet. Během krátké doby se dokázal prosadit mezi nejvýznamnější obchodníky s vínem, za což se mu dostalo mnoha ocenění od francouzského krále Jindřicha IV. V první polovině 18. století se pak jeho vnuk Gédéon stal dvorním dodavatelem vína pro anglický dvůr. Roku 1782 Gédéon zakládá v La Rochelle společnost Cognac Godet, čímž započal další slavnou kapitolu jména Godet. Dnes společnost Cognac Godet patří mezi poslední ryze francouzské rodinné firmy vyrábějící cognac.

Koňaky Godet si svojí vysokou kvalitou vybudovaly renomé jako „koňak znalců“. Koňaky Godet vysoko překračují předepsané standardy kvality a zrání pro označení kategorií.

• Obsah: 0,5 litru
  • Obsah alkoholu: 38%
  • Země původu: Francie
Vinné destiláty podle druhu Cognac

4,8 5 hodnocení
Avatar autora | 7.5.2018
nemá chybu
Avatar autora | 12.1.2018
Vynikající.
Avatar autora | 18.12.2017
+ lahodný, přesný digestiv
+ pro muže i pro ženy
+ určitě nikoho neurazí jako dárek
- očekával bych trochu stylovější balení

Avatar autora | 29.7.2017
+ Chutné

Avatar autora | 18.2.2017
+ Nákup na doporučení jako dárek
- Jen po otevření rychle se vypařil

Produkt jsem nikde v obchodě nenašla.

Tradice značky Godet sahá až do 16. století, kdy se v La Rochelle usadil zakladatel rodu, nizozemský obchodník Bonaventure Godet. Během krátké doby se dokázal prosadit mezi nejvýznamnější obchodníky s vínem, za což se mu dostalo mnoha ocenění od francouzského krále Jindřicha IV. I následovníci rodu pokračovali v započatém rodinném díle. V roce 1730 byl Augustin Godet dokonce dvorním dodavatelem vína na anglickém dvoře a jeho syn Gédéon na čas přesídlil do Anglie, aby zde rozšířil obchod. Po návratu do La Rochelle v roce 1782 založil společnost Cognac Godet, čímž započal další slavnou kapitolu jména Godet. Dnes společnost Cognac Godet patří mezi poslední ryze rodinné francouzské firmy vyrábějící koňak.