Maple liquer - likér z javoru 30% 0,7 l (holá láhev)

Jediný likér svého druhu. Kanadský javorový likér vyrobený z prémiové kanadské whisky a nejčistšího javorového sirupu. Výtečný je samotný, ale též ke kávě, zmrzlině nebo na palačinky. Je dostupný i v dárkovém boxu.

Kód produktu LI9579
Značka LOR (absint, destiláty)

JJ Avatar autora | 1.3.2021
Výtečné, zde se podařilo skloubit dohromady chutě naprosto skvělým způsobem. Nejdřív ucítíte sladkou chuť a po té se rozprostře hřejivý pocit whisky :-) Koupil jsem mamince k 67 narozeninám a velmi jí zachutnal, takže doporučuju ochutnat.
J Avatar autora | 26.1.2021
Koupil jsem to jako dárek ženě a mělo to úspěch. Tak jsem to zkusil. Teď už máme druhou láhev a káva s kalíškem Maple Liquer nemá chybu. Mohu jen doporučit.
DV Avatar autora | 1.1.2021
Velice. Už jsem jí mám po druhé a prostě úžasná chuť.
Z Avatar autora | 23.6.2020
Skvělá chuť pro dámy a vzhledem k 30% neurazí ani pány. Rychle leze do hlavy!
MT Avatar autora | 11.9.2019
Výborná kvalita za přijatelnou cenu
Avatar autora | 28.2.2019
+ výborná kvalita za rozumnou cenu

JB Avatar autora | 2.7.2018
Fantazie
L Avatar autora | 18.4.2018
Luxus.
RD Avatar autora | 5.3.2018
Likér jsem koupila jako dárek, pro velký úspěch už potřetí. Sama jsem jen ochutnala a mohu potvrdit samou chválu na jemnost a lahodnou chuť!
D Avatar autora | 17.10.2017
Dobrý den, je to úžasné pití nejen pro muže, ale i pro ženy. A to tvrdý alkohol vůbec nepiji. Jako dárek úžasné. Toto je prostě lahůdka, mohu jen vřele doporučit!!!

Společnost byla založena v roce 1994. Až do roku 2014 se jednalo o malou likérku na alkoholické nápoje s výrobnou v Prádle u Nepomuku.
Avšak od března 2014 se výroba rozšířila do likérky v Dolním Bousově. Ta vyhovuje kapacitně a technologicky rostoucím požadavkům našich zákazníků. Společnost L’OR special drinks s.r.o. spolu se společností AP liquors s.r.o., součástí holdingu GH Distillery a.s. V současné době máme 3 distribuční sklady: Prádlo, Dolní Bousov a Losinou u Plzně, kde se nachází i sídlo firmy.

Cílem naší společnosti je vyrábět a prodávat vysoce kvalitní alkoholické výrobky s vysokým důrazem na design jednotlivých produktů. Kromě standardních výrobků naší společnosti vyrábíme i privátní výrobky dle požadavku zákazníka (chuť, obal, grafika, název, atd.).

Nezbytné (vždy aktivní nelze vypnout)
Analytické
Pomáhají nám pochopit, jak web používáte. S jejich pomocí ho můžeme zlepšovat
Profilující (marketingové)