Puntacana Club Black Rum Limited 38% 1,5 l (holá láhev)

Dostupnost Vyprodáno
Měrná cena 1 220 Kč / 1 l
Cena 1 512 Kč bez DPH
Kód produktu RU83516
Značka Puntacana (rum)

Rum Puntacana Club Black Rum Limited 34% 1,5 l - Rumy Puntacana patří do kategorie lehkých až středně těžkých rumů. Plnou chuť s lehkým náznakem kouře získávají díky zrání v sudech po skotské single malt whisky. Rumy Puntacana ocení znalci, kteří nemají v oblibě sladké rumy.

Rumy podle typu balení jen MAXI láhve
Rumy podle Země Dominikánská rep.

PuntaCana je nejen jedna z nejkrásnějších pláží světa, ale i stejně oslňující rumy rodinné firmy Oliver&Oliver. Tyto klenoty zrají v sudech po skotské single malt whisky, francouzském víně či portském. Rumy PuntaCana ocení znalci,kteří hledají nový chuťový zážitek kategorie lehkých až středně těžkých rumů vyjímečné a plné chuťi. Prostě Ušlechtilý rum a krásný dárek nejen pro muže