Cubaney Plata Natural 38% 0,7 l

Kód: RU00001

Rum Cubaney Plata Natural 38% 0,7 l. Je to náš nejmladší rum, zcela křišťálový, je to rum s minimální dobou uchovávání v barikových sudech, srovnatelný s Bacardi Light Dry a Havana Club Silver Dry. Obvykle je to rum typu mixer (míchací), jemuž se v Evropě dává přednost při přípravě koktejlů jako je bdquo;Cuba Libre ldquo;, bdquo;rum ndash; tonik ldquo;, atd. Ocenění na "International RUM Conference" v Madridu - červen 2013 - bronz.

Kategorie: Alkoholické nápoje
Rumy podle Země: Dominikánská rep.

Jde o řadu lehkých rumů, které vyzrávají tradičním systémem solera. Mají jemnou a vyváženou chuť. Vyrábějí se kvašením a destilací šťávy z cukrové třtiny (nikoliv jen melasy). Z široké řady rumů CUBANEY si vybere každý milovník rumů. Rodinná tradice Oliver & Oliver zaručuje rumy světové kvality.