Stroh 80% 0,5 l

Kód produktu LI982

Stroh 80% 0,5 l. Rum Originál Stroh z produkce společnosti Stock Austria, vyniká nezaměnitelnou chutí, díky níž se stal nejoblíbenějším rakouským rumem. Jedinečnost tohoto vysokoprocentního rumu oceňují nejen miliony domácností ale také i nejlepší světoví kuchaři a cukráři. Díky své vyjímečné kvalitě se přidává do řady míchaných, studený i horkých nápojů.

PK Avatar autora | 24.6.2020
dobrý rum,který vyniká svou sílou,a protože je 80procentní,tak jsme ho s kamarádem používali jako vnitřní desinfekci proti Koroně ,doopravdy to zabralo,protože jsme to ani jeden nedostali...….
R Avatar autora | 9.12.2019
Je supr
OD Avatar autora | 23.4.2019
Skvělý rum, kupují opakovaně, i proti zažívacím potížím na dovolené u moře ????
OD Avatar autora | 18.5.2018
Je super