Tatranský čaj 42% White Tatratea 0,7 l Karloff

Akce Efekt lupa

Tatranský čaj s příchutí broskve

Kód produktu DE386
Značka Tatratea (pálenky, likéry)

Tatranský čaj 42% White Tatratea 0,7 l Karloff. Tento čaj je vyráběn v stupňovitosti 42% a objemu 0,7 l. Má světlejší barvu než TATRANSKÝ ČAJ 52% ORIGINAL a krásné čajovo-ovocné aroma.

Na zemědělské farmě Cífer - Háj se pěstovaly a stále pěstují prvotřídní obiloviny. Ty se do poloviny 20. století zpracovávaly v místním lihovaru, který byl po znárodnění uzavřen.

V období let 1999-2000 zakladatelé společnosti intenzivně uvažovali o výstavbě moderního palírny na této farmě. Její historickým názvem byl "majer Karlův Dvůr". Na základě tohoto pojmenování byla založena v r. 2002 společnost Karlov Účetní s.r.o. Cífer. Z důvodu upevnění marketingové pozice na trhu byla vygenerována z názvu Karlův Dvůr marketingová značka KARLOFF ® a dne 24.9.2004 byla zapsána do rejstříku Úřadu průmyslového vlastnictví jako ochranná známka pod číslem 2908-2004. Zároveň došlo i ke změně jména společnosti na KARLOFF s.r.o.

Po průzkumu využití kapacit stávajících lihovarů na Slovensku, se od záměru výstavby odstoupilo a výroba lihovin se realizovala v subdodávce u partnera Steffan Distillery Company s.r.o.  Svodín. Od 1. srpna 2008 se výhradním výrobcem stala TATRANSKÁ Likérka s.r.o. se sídlem v Kežmarku. Hlavní aktivitou společnosti KARLOFF s.r.o. je budování regionálně silných značek na trhu s lihovinami.