Od 1.3. 2021 do odvolání: E-shop bez omezení. Dostupnost výdejních míst Zásilkovny, Uloženky... aktualizujeme každé 2 hodiny.

The Duppy Share 40% 0,7l

Akce Efekt lupa

Duppy Share je unikátní a skvěle vybalancovaná směs prémiových rumů z Jamajky a Barbadosu.
Oba rumy mají velmi kontrastní ostrovní styl. Ostrý jamajský rum a hladký rum z Barbadosu dělají z Duppy Share perfektního parťáka, který vám bude skvělou společností - ať už v koktejlech, nebo na ledu.

Kód produktu RU9910

Hrdý tříletý 100% pot still jamajský rum (Worthy Park) napěchovaný chutí tropického ovoce je následován jemným pětiletým rumem z Barbadosu (Foursquare Distillery), který blendu dodává teplý máslový dozvuk.
Směs je to natolik dobrá, že není třeba přidávat cukry nebo příchutě. Produkt je univerzální, vyvážený a přístupný, perfektní pro milovníky rumu a pro ty, kteří hledají čistý, suchý a extra prémiový rum

Vůně nezralých banánů, skořice a karamelu
Ohnivý, tropický a řízný nástup díky vysokému esteru v jamajském rumu, prořízne se skrz oblíbené koktejlové přísady jako limetka a zázvor
Hladký, máslový a dubový konec barbadoského rumu