Cognac Bowen XO Golden Black 40% 0,7 l (karton)

Dostupnost 5 dnů
Měrná cena 4 854 Kč / 1 l
Cena 2 808 Kč bez DPH
Kód produktu KO9887
Značka Bowen
Kategorie Cognac, brandy

Unikátní koňak výrazné mahagonové barvy, který zrál v dubových sudech po dobu až 30 let. Na tvorbě tohoto koňaku se podíleli jen ti nejlepší "master blenders", aby tak společně s dlouholetým zráním vznikl hluboký buket plný vznešených tónu ořechů, dubového dřeva, usně, ušlechtilého tabáku a vyzrálých pomerančů. Osobitý, lehce minerální chuťový profil předává oblast Charente poblíž pobřeží Atlantiku. Dlouhotrvající celková chuť působí až nekonečně a jedná se tak o opravdový zážitek.

Vinné destiláty podle druhu Cognac
Vinné destiláty podle typu a stáří X.O. (Extra Old)