Lor Pivní likér hořký tmavý 30% 0,5 l (holá láhev)

Hořký (tmavý) – bylinný likér míchaný z pivního destilátu a směsi bylin z mnoha zemí vyniká svojí jemnou hořkostí

Kód produktu LIK00710
Značka LOR (absint, destiláty)
Kategorie Likéry

Likéry podle typu Hořké, bylinné a kořeněné

Společnost byla založena v roce 1994. Až do roku 2014 se jednalo o malou likérku na alkoholické nápoje s výrobnou v Prádle u Nepomuku.
Avšak od března 2014 se výroba rozšířila do likérky v Dolním Bousově. Ta vyhovuje kapacitně a technologicky rostoucím požadavkům našich zákazníků. Společnost L’OR special drinks s.r.o. spolu se společností AP liquors s.r.o., součástí holdingu GH Distillery a.s. V současné době máme 3 distribuční sklady: Prádlo, Dolní Bousov a Losinou u Plzně, kde se nachází i sídlo firmy.

Cílem naší společnosti je vyrábět a prodávat vysoce kvalitní alkoholické výrobky s vysokým důrazem na design jednotlivých produktů. Kromě standardních výrobků naší společnosti vyrábíme i privátní výrobky dle požadavku zákazníka (chuť, obal, grafika, název, atd.).

Nezbytné (vždy aktivní nelze vypnout)
Analytické
Pomáhají nám pochopit, jak web používáte. S jejich pomocí ho můžeme zlepšovat
Profilující (marketingové)