Moet Chandon Imperial Rosé 0,75l

Akce Efekt lupa

Toto víno s výraznějším aroma je ideální podávat s rybou na delikátním kořeněném základě. Moët & Chandon Rosé Impérial je dokonalé k lososu, kuřeti, jehněčímu stehnu,hovězímu filé. Vhodně doprovodí i červené ovocné dezerty.

Měrná cena 1 500 Kč / 1 l
Kód produktu VS83925
Značka Moet and Chandon (champagne)
Kategorie Šampaňské

Varianta Rosé známého osvěžujícího Moet Ice.  Moët Ice Impérial je šampaňské vytvořené speciálně pro podávání na ledu.
Vzhledem ke svému účelu se vyznačuje typickou intenzívní ovocnou vůní, plnou chutí a svěží koncovkou. Sytě zlatá barva se vyznačuje jemnými jantarovými odlesky.
Intenzívní aroma se nedá přejít bez povšimnutí – cítíme vůni tropického ovoce (mango, guava, kandovaný ananas), vyzrálých peckovic (švestka, nektarinka), jemného koření (lékořice, skořice, muškátový oříšek) a originální akcent červených bobulí (třešeň, maliny) v kombinaci s aromatickým černým rybízem a mátou.

Vize pionýrských časů

Vizionářský duch a vášeň pro dokonalost je vlastní společnosti Moët & Chandon od samého
počátku, kdy ji Claude Moët roku 1743 založil. Vnuk zakladatele společnosti věnoval
Moët & Chandon Impérial muži, se kterým ho pojily přátelské vztahy – Napoleonu Bonapartovi.

Šampaňské červeného koberce
Od počátku existence Hollywoodu se Moët stal fi lmovým šampaňským a značkou, která
od třicátých let podpořila více než stovky fi lmů. Po téměř dvě desetiletí je toto nejoblíbenější
šampaňské na světě ofi ciálním šampaňským cen Zlatého glóbu a fi lmových Oscarů.
Moët & Chandon založil tradici červeného koberce a při celosvětově významných fi lmových
premiérách a mezinárodních fi lmových festivalech, jakým je i Mezinárodní fi lmový festival
v Karlových Varech, zve hvězdy fi lmového plátna k podpisu limitovaných velkých lahví Moët.
Během karlovarského festivalu lahev pro charitativní účel podepisovali John Malkovich,
Jude Law, Zdeněk Svěrák, prezident festivalu Jiří Bartoška, Klára Issová, Tereza Voříšková,
Jiří Macháček, David Ondříček a další.

TROJICE NEVYVRATITELNÝCH SKUTEČNOSTÍ
Moët & Chandon je nejvyznávanějším a nejžádanějším šampaňským na světě.
Zraje dvakrát déle, než vyžaduje zákon, Impérial třicet měsíců, Grand Vintage až sedm let.
V roce 2011 Moët & Chandon slavil 220. výročí dodání první lahve do české země.

Nezbytné (vždy aktivní nelze vypnout)
Analytické
Pomáhají nám pochopit, jak web používáte. S jejich pomocí ho můžeme zlepšovat
Profilující (marketingové)