Od 1.3. 2021 do odvolání: E-shop bez omezení. Dostupnost výdejních míst Zásilkovny, Uloženky... aktualizujeme každé 2 hodiny.

Liver plus 60 kapslí EcceVita

Akce Efekt lupa

Liver plus je přírodní směsí čtyř bylin, které mají příznivý vliv na správnou funkci jater.

Kód produktu BIO23714
Značka Ecce Vita (superpotraviny)
Kategorie Superpotraviny, Bio

Chebule srdčitá působí na metabolismus tuků a krevního cukru, má příznivý efekt nejen na játra, ale i na močové a pohlavní cesty. Berhavie rozkladitá upravuje funkci močových cest. Kutki je vzácnou himálajskou bylinou rostoucí ve volné přírodě vevýšce nad 3000 metrů. Není nahodilé, že se jí přezdívá „likvidátor škodlivin“, považuje se totiž za nejsilnější bylinu na játra, přímo zlepšující jejich funkci a podporu tvorby enzymů.

Instrukce

Užívejte jednu až dvě kapsle jednou až dvakrát denně společně s jídlem.

Přípravek není vhodný pro děti, těhotné a kojící ženy.

Vhodné i pro vegany.

Obsah: 60 kapslí

Ingredience

Chebule srdčitá (Tinospora cordifolia), Kutki (Picrorhiza kurroa), Právenka latnatá (Andrographis paniculata)

Potraviny vše BIO
Superpotraviny BIO
PJ Avatar autora KAPSLE HT KARE 12.3.2021 12:12
Dobrý den , mohu jíst kapsle zároveň s KAPSLE HT KARE děkuji , aby se účinky navzájem nerušili?
Odpovědět
E Avatar autora | 3.6.2020
Vnikající byliny na játra, trávení, hubnutí,....mám je osvědčené,doporučuji,cena dobrá
EB Avatar autora | 5.2.2019
Super dokonce se da i zhubnout . Celkové se citim lépe.

Ecce Vita je dynamická společnost, která již 18 let přináší na trh řadu kvalitních potravinových doplňků nejvyšší kvality. Ve spolupráci s dr. Frejem, který byl zakladatelem společnosti a dalšími holistickými lékaři tak využíváme všechny dostupné a mnohdy tisíce let staré formulace z ajurvedské i čínské medicíny. Tyto znalosti obohacené o znalosti našich babiček a využití síly bylin aplikujeme do všech našich produktů.

V dnešní době existuje mnoho společností, které vyrábějí rostlinné přípravky, z nichž mnoho nedbá na dodržování byť i těch nejzákladnějších zásad. Např. některé z nich prodávají zvláštní soli pod jménem přírodních produktů, jiné používají konzervanty, kapsle jsou vyrobeny z levné hovězí želatiny atd.

Naše přípravky v kapslích a TULSI čaje jsou organického původu, testované firmou, mezinárodními organizacemi vydávajícími testy o nejvyšší kvalitě i v certifikované laboratoři ČR. Všechny požadavky, jež se týkají čistoty, kvality a účinnosti jsou v kompletním rozsahu splněny od sběru bylin až po výrobu přípravku.

Každá bylina se sbírá v době, kdy se nachází ve stavu plné zralosti; je testována na obsah a koncentraci svých aktivních látek. V některých přípravcích se používá větší počet bylin, pěstovaných na biofarmě. Byliny se zpracovávají celé, neboť v každé bylině se nachází mnoho účinných látek, nejedná se tedy o méně účinné extrakty, jako ve většině prodávaných přípravků. Výroba probíhá v nově vybudovaných prostorách a laboratořích. Měření v rámci kontroly jakosti jsou podnikána pod dohledem vysoce zkušených a kvalifikovaných osob, která mají rozsáhlé znalosti z oblasti analytické chemie, a za účasti odborníků z chemického ústavu.

Údaje o přípravcích-doplňcích stravy a jeho účincích byly posuzovány a schváleny Státním ústavem pro kontrolu léčiv a Státním zdravotním ústavem. Kvalita přípravku je potvrzena Hygienickou stanicí hl.m.Prahy. Přípravek byl uveden na trh v souladu s rozhodnutím ministerstva zdravotnictví.

Kvalitu přípravků podporuje rozhodnutí amerického FDA (Ústav pro kontrolu léků a potravin) o povolení k prodeji v USA, certifikát BIOKONTU o prodeji bio potravin v ČR a Evropské unii.