Neem - bylinná zubní pasta 100ml EcceVita

Kód: DRO23698
125 Kč 103 Kč bez DPH 1 250 Kč / 1 l

Přírodní bylinná zubní pasta bez fluoridu s obsahem byliny Neem, vhodná pro každodenní péči o zuby a dásně.

Expirace 25.1. 2024

Přírodní bylinná zubní pasta bez fluoridu je vhodná pro kompletní ústní hygienu a péči o zuby. Pasta obsahuje kromě jiného bylinu Neem (Azadirachta indica), známou svým antibakteriálním působením a protizánětlivým účinkem. Dále obsahuje přírodní esenciální oleje z hřebíčku a máty s výraznými antiseptickými účinky. Má velice příjemnou chuť a je vhodná pro každodenní péči. Bylina Neem je nádherný, stále zelený tropický strom, který už dnes neroste v našich klimatických podmínkách. Jeho léčebné účinky se využívají několik tisíc let. Zpracovávají se všechny části rostliny, tj. listy, kořen, kůra, květy, semena a také plody. Lidé tuto bylinu používají jako skvělé přírodní antibiotikum, např. k léčbě jakýchkoliv zánětů, infekcí , plísní, chřipek, nachlazení atd.

Podle nových EU směrnic je povinnost každého výrobce označit každý kosmetický výrobek, který má trvanlivost delší než 30 měsíců, tzv. piktogramem, což je malý symbol otevřeného kelímku doplněného číslem. Toto číslo udává informaci do kolika měsíců ode dne otevření je nutné jej spotřebovat.

Instrukce

K čištění zubů dvakrát denně.

Obsah: 100 ml

HA Avatar autora | 14.4.2021
Zubní pastu jsem si koupila sice poprvé, ale určitě ne naposled. Přesto, že ji užívám krátkou dobu, tak mohu napsat, že je opravdu velmi dobrá. Má příjemnou bylinkovou chuť a zdá se, že má opravdu i uklidňující účinky na dásně .
E Avatar autora | 26.3.2021
Tuto zubní psatu používám už roky. Pro mě je nejlepší. Žádné bolavé zuby, krčky, prostě zázrak. Jiná zubní pasta mi tak dobře nezabírá.

Ecce Vita je dynamická společnost, která již 18 let přináší na trh řadu kvalitních potravinových doplňků nejvyšší kvality. Ve spolupráci s dr. Frejem, který byl zakladatelem společnosti a dalšími holistickými lékaři tak využíváme všechny dostupné a mnohdy tisíce let staré formulace z ajurvedské i čínské medicíny. Tyto znalosti obohacené o znalosti našich babiček a využití síly bylin aplikujeme do všech našich produktů.

V dnešní době existuje mnoho společností, které vyrábějí rostlinné přípravky, z nichž mnoho nedbá na dodržování byť i těch nejzákladnějších zásad. Např. některé z nich prodávají zvláštní soli pod jménem přírodních produktů, jiné používají konzervanty, kapsle jsou vyrobeny z levné hovězí želatiny atd.

Naše přípravky v kapslích a TULSI čaje jsou organického původu, testované firmou, mezinárodními organizacemi vydávajícími testy o nejvyšší kvalitě i v certifikované laboratoři ČR. Všechny požadavky, jež se týkají čistoty, kvality a účinnosti jsou v kompletním rozsahu splněny od sběru bylin až po výrobu přípravku.

Každá bylina se sbírá v době, kdy se nachází ve stavu plné zralosti; je testována na obsah a koncentraci svých aktivních látek. V některých přípravcích se používá větší počet bylin, pěstovaných na biofarmě. Byliny se zpracovávají celé, neboť v každé bylině se nachází mnoho účinných látek, nejedná se tedy o méně účinné extrakty, jako ve většině prodávaných přípravků. Výroba probíhá v nově vybudovaných prostorách a laboratořích. Měření v rámci kontroly jakosti jsou podnikána pod dohledem vysoce zkušených a kvalifikovaných osob, která mají rozsáhlé znalosti z oblasti analytické chemie, a za účasti odborníků z chemického ústavu.

Údaje o přípravcích-doplňcích stravy a jeho účincích byly posuzovány a schváleny Státním ústavem pro kontrolu léčiv a Státním zdravotním ústavem. Kvalita přípravku je potvrzena Hygienickou stanicí hl.m.Prahy. Přípravek byl uveden na trh v souladu s rozhodnutím ministerstva zdravotnictví.

Kvalitu přípravků podporuje rozhodnutí amerického FDA (Ústav pro kontrolu léků a potravin) o povolení k prodeji v USA, certifikát BIOKONTU o prodeji bio potravin v ČR a Evropské unii.