Esclavo XO 42% 0,7 l (tuba)

Kód: RU63603
1 355 Kč 1 120 Kč bez DPH 1 936 Kč / 1 l
Vyprodáno

Jde o věkově nejstarší a nejvyzrálejší rum z rodiny Esclavo, který zraje již plných 23 let v sudech z amerického dubu a je míchán, tak aby dosáhl jedinečné sladčí chuti na začátku i na svém konci, s nádechem chutě vanilky, karamelu a skořice s medem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ron Esclavo XO 0,7 l. Jde o věkově nejstarší a nejvyzrálejší rum z rodiny Esclavo, který zraje již plných 23 let v sudech z amerického dubu a je míchán, tak aby dosáhl jedinečné sladčí chuti na začátku i na svém konci, s nádechem chutě vanilky, karamelu a skořice s medem. Jednotlivé chute se unikátních způsobem vzájemně prolínají až do svého jemně kořeněného konce. Větší obsah alkoholu dává vyniknout všem chutím tohoto rumu.   Technika výroby je Solera. Rum má krásnou temně hnědou karamelovou barvu. Obsah alkoholu 42%, Těžká sleněná lahev 0,7l vložená do reprezentativní kartonové krabice, opatřené podpisy majitelů firmy Oliver Oliver a blendera tohoto rumu. Jde o velmi reprezentativní prémiový rum jedinečné kvality.

5
5x
4
2x
3
1x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
4
S Avatar autora | 13.12.2020
Novejší verze tohoto rumu od nového producenta je odlišná od původní verze a to nejen v designu láhve. Původní verze se stářím až 23 let byla naharzena blendem rumů ve věku 12až 15 let viz stránky výrobce https://www.ronesclavo.com. Původní verze mi chutnala mnohem více, přesto se jedná o dobrý rum. Obchodu doporučuji u tohoto rumu změnit popis podle výrobce a i obrázek,kde je zobrazen Rum Ron Esclavo XO ale ve verzi Cask svyšším obsahem alkoholu a vyšší cenou.
5
L Avatar autora | 16.11.2020
Tento rum ocení hlavně ti, kteří si rum umí vychutnat. Pomalé usrkávání decky odhalí jednotlivé složky postupně a pochopíte, jak je nádherně vybalancovaný a zajímavý.
5
ZB Avatar autora | 26.11.2019
Rum jsem již znal-je jedním z mých 10ti Top.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vstupem na tyto stránky prohlašuji, že je mi více jak 18 let.