Provoz e-shopu NEPŘERUŠEN. Dále dodáváme na výdejní místa i na adresy. Provozna Vsetín otevřena PO-PÁ 10:00 - 17:00

Cognac Godet Gastronome Fine Champagne 0,7 l

Dostupnost 5 dnů
Měrná cena 2 713 Kč / 1 l
Cena 1 569 Kč bez DPH
Kód produktu KO121
Značka Godet (cognac)
Kategorie Alkoholické nápoje,Cognac

Godet Gastronome Fine Champagne 0,7 l. Skladba koňaku Gastronome vychází z nejstarších receptur společnosti Godet. Na trh byl koňak uveden v roce 1920 s cílem podporovat trávení. Je suchý, s jasně světlou jiskrou a vůní po irisu a fialkách.

Je to mimořádně měkký a jemný koňak, který je uznáván ve vznešeném gastronomickém světě ve Francii.

Pomerančová příchuť s vůňí fialek a kosatců.

Tento koňak je směs nejlepších koňaku z oblastí Grande Champagne a Petite Champagne.

• Stáří koňaku: 14 let
  • Objem lahve: 0,7 litru
  • Obsah alkoholu: 40%
  • Země původu: Francie
Vinné destiláty podle druhu Cognac

Tradice značky Godet sahá až do 16. století, kdy se v La Rochelle usadil zakladatel rodu, nizozemský obchodník Bonaventure Godet. Během krátké doby se dokázal prosadit mezi nejvýznamnější obchodníky s vínem, za což se mu dostalo mnoha ocenění od francouzského krále Jindřicha IV. I následovníci rodu pokračovali v započatém rodinném díle. V roce 1730 byl Augustin Godet dokonce dvorním dodavatelem vína na anglickém dvoře a jeho syn Gédéon na čas přesídlil do Anglie, aby zde rozšířil obchod. Po návratu do La Rochelle v roce 1782 založil společnost Cognac Godet, čímž započal další slavnou kapitolu jména Godet. Dnes společnost Cognac Godet patří mezi poslední ryze rodinné francouzské firmy vyrábějící koňak.