Provoz e-shopu NEPŘERUŠEN. Dále dodáváme na výdejní místa i na adresy. Provozna Vsetín otevřena PO-PÁ 10:00 - 17:00

Rum Havana Club Anejo 3 Anos 1 l

Havana Club Anejo 3 Anos je 3letý kubánský rum. Jeho lehká chuť je výsledkem umění Maestros Roneros a teplého kubánského klimatu. To přispívá k jeho jedinečné vůni a činí z něj ideální složku pro míchané drinky.

Kód produktu RU310
Značka Havana Club (rum)

Rumy podle stáří 1 - 7 let
Rumy podle Země Kuba

MD Avatar autora | 29.9.2020
Super

Havana Club, přední značka kubánského rumu jak na Kubě, tak po celém světě, ztělesňuje dědictví a vedoucí postavení kubánské tradice výroby rumu už od roku 1878. Díky unikátnímu know-how svých Maestros Roneros udržela značka Havana Club naživu umění “aneja miento”: umění destilace, zrání a míchání prémiových rumů. Výroba rumu začíná u hlavní suroviny – cukrové třtiny, která je důkladně vybírána. Zpravidla bývá rum ukládán do sudů z amerického bílého dubu po bourbonu. Znaška Havana Club odkazuje na kubánskou tradici výroby rumu a unikátní atmosféru metropole Havany. Je úzce svázaná s kubánskou kulturou a Kubánci jsou na ni pyšní jako na skutečnou národní ikonu.