Havana Club Anejo 3y 37,5% 1 l

Kód: RU310

Havana Club Anejo 3 Anos je 3letý kubánský rum. Jeho lehká chuť je výsledkem umění Maestros Roneros a teplého kubánského klimatu. To přispívá k jeho jedinečné vůni a činí z něj ideální složku pro míchané drinky.

Kategorie: Alkoholické nápoje
Rumy podle stáří: 1 - 7 let
Rumy podle Země: Kuba
JP Avatar autora | 13.4.2021
Láhev jsem dostal s poškozeným uzávěrem..
TB Avatar autora | 14.12.2020
Z lahve se špatně nalévá, nevím čím to je / kde dělám chybu. Jinak rum za skvělou cenu do míchaných nápojů.
MD Avatar autora | 29.9.2020
Super

Havana Club, přední značka kubánského rumu jak na Kubě, tak po celém světě, ztělesňuje dědictví a vedoucí postavení kubánské tradice výroby rumu už od roku 1878. Díky unikátnímu know-how svých Maestros Roneros udržela značka Havana Club naživu umění “aneja miento”: umění destilace, zrání a míchání prémiových rumů. Výroba rumu začíná u hlavní suroviny – cukrové třtiny, která je důkladně vybírána. Zpravidla bývá rum ukládán do sudů z amerického bílého dubu po bourbonu. Znaška Havana Club odkazuje na kubánskou tradici výroby rumu a unikátní atmosféru metropole Havany. Je úzce svázaná s kubánskou kulturou a Kubánci jsou na ni pyšní jako na skutečnou národní ikonu.