Bacardi Carta Blanca 37,5% 1 l

Kód: RU101
450 Kč 372 Kč bez DPH 450 Kč / 1 l
Skladem

Je nejlehčí Bacardi zrající po dobu minimálně jednoho roku, dvakrát pečlivě filtrované přes dřevěné uhlí

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bacardi Carta Blanca 1 l. Bacardi Superior je nejlehčí Bacardi zrající po dobu minimálně jednoho roku, dvakrát pečlivě filtrované přes dřevěné uhlí. S aroma a chuťí vanilky a meruňek je velmi vhodné pro přípravu lehkých a osvěžujících koktejlů.

Doplňkové parametry

Kategorie: Alkoholické nápoje
Rumy podle stáří: 1 - 7 let
Rumy podle Země: Kuba
5
9x
4
0x
3
0x
2
0x
1
1x
Nevyplňujte toto pole:
5
M Avatar autora | 10.6.2021
Mě Bacardi nezklame, i když je to základ a mainstream značka.
5
DT Avatar autora | 25.4.2021
Super rychlé dodání, maximální spokojenost.
5
OK Avatar autora | 20.8.2020
Výborný rum nejen do koktejlů.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Bacardi je společnost sídlící v San Juanu v Portoriku a Hamiltonu na Bermudách. Společnost je jednou z největších rodinných společností na výrobu alkoholu a prodává více jak 200 milionů lahví ročně.

Společnost založil Facundo Bacardí v Santiagu de Cuba v roce 1862. Během Kubánské války za nezávislost a po okupaci Kuby USA se stal rum Bacardi základem pro koktejly Cuba Libre a Daiquiri.

Na začátku 20 století otveřela společnost další pobočky v Barceloně a New Yorku. Americkou pobočku ale posléze musela zavřít kvůli prohibici a společnost místo ní postavila stáčecí závod v Mexico City a palírnu v Portoriku. Henri Schueg, ředitel společnosti Bacardi, dokázal uhájit jméno Bacardi i pro produkty vyrobené mimo Kubu. Společnost dosáhla velkých úspěchů, což se projevilo například stavbou Edificio Bacardi (budova Bacardi) v Havaně, která je stále jednou z nejpozoruhodnějších budov stylu Art Deco v Havaně.

Po převratu na Kubě vláda majetek Bacardi znárodnila a rodina opustila Kubu. Bacardi odmítla nabízené vyrovnání a uchovala si svoji značku nadále produkovanou z Portorika. Společnost také koupila značku Havana Club, kterou potkal na Kubě stejný osud a byla znárodněna, a dodává rum Havana Club do Spojených států.

Vstupem na tyto stránky prohlašuji, že je mi více jak 18 let.