Provoz e-shopu NEPŘERUŠEN. Dále dodáváme na výdejní místa i na adresy. Provozna Vsetín otevřena PO-PÁ 10:00 - 17:00

Tatranský čaj Original 52% Tatratea - dárkové balení se skleničkami 0,7l Karloff

Obsah alkoholu 52%. Jde o unikátní a lahodný lihový nápoj čajového typu. Je to koncentrát lihu, cukru, extraktu bylin a čajů, ovocných destilátů a extraktů. V dárkovém balení s 2 skleničkami

Kód produktu DE983
Značka Tatratea (pálenky, likéry)
Kategorie Alkoholické nápojeTuzemské pálenky Absinth Dárkové balení, Tuzemské pálenky Slivovice Dárkové balení, Zobrazit další kategorieTuzemské pálenky Meruňkovice Dárkové balení, Zahraniční pálenky Hruškovice Dárkové balení

Tatranský čaj Original 52% Tatratea 0,7 l Karloff. Obsah alkoholu 52%. Jde o unikátní a lahodný lihový nápoj čajového typu. Je to koncentrát lihu, cukru, extraktu bylin a čajů, ovocných destilátů a extraktů.

Pálenky podle typu obalu Dárkové balení

VV Avatar autora | 29.11.2020
Velice
LR Avatar autora | 23.10.2019
Dodaní rychlé, akorát dárková krabička byla celá roztržená. Tak to nevypadalo dobře při předání na oslavě.
BN Avatar autora | 16.5.2019
Rychlé doručení, skvělá cena. Jen krabička byla i přes veškeré zabalení natržená.

Na zemědělské farmě Cífer - Háj se pěstovaly a stále pěstují prvotřídní obiloviny. Ty se do poloviny 20. století zpracovávaly v místním lihovaru, který byl po znárodnění uzavřen.

V období let 1999-2000 zakladatelé společnosti intenzivně uvažovali o výstavbě moderního palírny na této farmě. Její historickým názvem byl "majer Karlův Dvůr". Na základě tohoto pojmenování byla založena v r. 2002 společnost Karlov Účetní s.r.o. Cífer. Z důvodu upevnění marketingové pozice na trhu byla vygenerována z názvu Karlův Dvůr marketingová značka KARLOFF ® a dne 24.9.2004 byla zapsána do rejstříku Úřadu průmyslového vlastnictví jako ochranná známka pod číslem 2908-2004. Zároveň došlo i ke změně jména společnosti na KARLOFF s.r.o.

Po průzkumu využití kapacit stávajících lihovarů na Slovensku, se od záměru výstavby odstoupilo a výroba lihovin se realizovala v subdodávce u partnera Steffan Distillery Company s.r.o.  Svodín. Od 1. srpna 2008 se výhradním výrobcem stala TATRANSKÁ Likérka s.r.o. se sídlem v Kežmarku. Hlavní aktivitou společnosti KARLOFF s.r.o. je budování regionálně silných značek na trhu s lihovinami.